close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

بازدید : 287
چهارشنبه 29 مرداد 1399 زمان : 16:22


پباده سازی سامانه های ذیل اینترنت و همینطور پباده سازی پورتالی که به خواسته هدفی خاص، قصد راه‌اندازی دارید بایستی در اولِ دستور طراحی سایت در مشهد و در او‌لین گام، نقشه شیوه و فرایندهای آن به صورت واضح، تدوین و فرآیند هایی که قرار میباشد یوزرها در آن طی کنند معلوم خواهد شد. پس در‌صورتی‌که نخستین راه و روش می باشید و می خواهید از صفر یک پورتال پباده سازی و فعال‌ساز‌ی کنید در آغاز بایستی مقصود از فعال سازی پورتال را معلوم نمائید و بعد از آن روی یک صفحه فرایندی را که بایستی چهت نیل به آن مقصود و خروجی متبوع طی خواهد شد به ترتیب بنویسید. این فعالیت شاید در صدر به حیث سطحی بیاید البته با اینکار از پیچیدگی های متعددی که در اکثر پورتال های دولتی یا این که سازمانی وجود داراست خودداری می کنید.

فرآیند پباده سازی پورتال (پرتال)
هنگامی شما در صدر تمامی فرایندها را روی برگه مینویسید به راحتی می‌توانید گزینه های غیر ضروری را حذف فرمایید و یا این که بعضا را با گزینه های دیگر ادقام فرمایید. آن گاه ترتیب اجرای این مراحل را خیلی معمولی، به طور یک نمودار با خطوط پیکانی، معین می‌کنید و به نوعی نمودار جریان این روند را پباده سازی می‌کنید. اکنون بایستی با یک اپ نویس یا این که شرکتی با سایقه پای گفتگو بنشینید و با در مشت گذاشتن داکیومنت و به عبارتی یک صفحه بی آلایش ای که تنظیم نمودید، از آن ها بخواهید تا نگاهی به مستندات شما بیاندازند و درباره‌ی اجرایی شدن آن لحاظ دهند.

مزیت این عمل این میباشد که فردی که روءیت کرد اپ نویسی دارااست با دیدن این شیت و نمودار های جریان فرایندی که شما رسم کردید از زاویه فنی به آن نگاه میکند که در خیلی از مورد ها ممکن میباشد برخی از عملیات حذف گردد و یا این که باتجربه ای که آن مجموعه دارااست از تجربیات مثال های موفقی که اجرا کرده اند با شما نکاتی را مطرح کنند که پیچیدگی های پورتالتان را از میان پیروز شود.

در واقع برای اینکه بدانیم کمپانی پباده سازی پورتال چه وظایفی داراست و دارنده چه مختصات و خصوصیت هایی میباشد، بایستی بدانیم پورتال چه میباشد و طراح پورتال چه کسی است؟

پباده سازی پورتال چه می‌باشد؟
معنا لغوی پورتال طبق تعریف‌و‌تمجید ارائه گردیده در ویکی پدیا فارسی عبارت میباشد از:

پرتال اینترنت یا این که درگاه اینترنت ( Web Portal) نوعی وبگاه میباشد که اطلاعاتی را از منابع گوناگون در یک صورت واحد جمع آوری می‌نماید. به‌طور معمول هر منبع اطلاعاتی محدودهٔ معین به‌خویش را در کاغذ برای اکران داده ها اشغال می‌نماید که گه گاه استفاده کننده قادر است مشخص و معلوم نماید که کدام اکران داده‌خواهد شد.

در واقع همان طور که در تمجید ویکی پدیا نیز اشاره شده‌است پورتال ها را میتوان صفحه های وبی در لحاظ گرفت که مخاطب می تواند به سادگی با آن رابطه برقرار نماید و از آن شیوه به چند از وظایفی که برای وی تعریف‌و‌تمجید شده‌است فعالیت کند و بروز رسانی آن سبب ساز بروز رسانی قسمتهای متفاوت پورتال که به طور یک پارچه با یکدیگر در رابطه می باشند.

پباده سازی پورتال و سامانه های پایین اینترنت
پباده سازی پورتال سازمانی
به پورتال هایی می‌گوییم که تجهیزات آن مربوط به یک سازمان پباده سازی و پیاده سازی میگردد و از روش پورتال سازمانی پرسنل و اشخاص داخل سازمان می‌توانند با واحدهای متعدد در رابطه بوده و یا این که با اجرای درخواستی، رابطه با واحد دارای ربط که در پورتال تعریف‌و‌تمجید شده‌است ساخت و ساز میگردد. تمامی چیز در رابطه پباده سازی پورتال سازمانی را اینجا بخوانید.

پباده سازی پورتال خبری
پورتال خبری به سامانه ذیل اینترنت می گویند که اطلاعاتی جامع از خبر‌ها و اتفاق ها دسته بندی گردیده در موضوعات متنوع به یوزرها ارائه می‌دهند. اصولا با ظهور پورتال های خبری و امکاناتی که در پباده سازی پورتال خبری میتوان در لحاظ گرفت، روش سنتی تکثیر خبر‌ها و اتفاق ها کمرنگتر گردیده و روز آپدیت به معیار یوزرها و خوا‌نندگان در پورتال های خبری در درحال حاضر ارتقا میباشد.

پباده سازی پورتال فردی
به صفحه ها وبی گفته می گردد که به خواسته معرفی یک فرد و ارائه اطلاعاتی در حوزه کاری مربوط به وی و سابقه و کار هایش تاسیس شده است.

پباده سازی پرتال دولتی
پورتال های دولتی به خواسته ارائه سرویس ها دولتی به طور مکانیزه به اشخاص راه‌اندازی میشود.

از روش پورتال های دولتی یوزرها وارد سامانه مربوطه گردیده و یک‌سری داده ها را طی فرایندی که به طور گام به گام کامل شدن می‌شود در پورتال تثبیت می کنند. در پباده سازی پورتال دولتی بایستی تمامی جوانب را در حیث گرفت، به شکلی که طراح پورتال و یا این که کمپانی پباده سازی پورتال می بایست طوری آنرا نرم افزار نویسی و پیاده سازی کنند که در آینده نرم بوده و قابلیت گسترش آن به راحتی میسر باشد.

مثال پباده سازی پورتال دولتی
پورتال سازمان سنجش، پورتال نام نویسی برای یارانه ها و … مثال ای از پورتال های دولتی هستند.

در‌صورتی‌که می خواهید درباره‌ی پروسه پباده سازی سامانه های پایین اینترنت بیشتر بدانید اینجا را کلیک فرمایید.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 12

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 300
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 26
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 49
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 250
 • بازدید ماه : 149
 • بازدید سال : 7111
 • بازدید کلی : 9506
 • کدهای اختصاصی