close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

بازدید : 15
سه شنبه 4 شهريور 1399 زمان : 12:33


چه نوع دامنه می بایست تعیین کنیم؟
در کل، دامنه‌هایی دربین المللی مانند. com،.net یا این که org, … که هر مورد مضمون‌ خاصی طراحی سایت در مشهد دارا‌هستند.

اجتناب از تعیین اسم‌های تعجب آور و غریب برای تارنما از اهمیت بالایی شامل است. هرچقدر اسم کوتاه و زیباتر باشد، گوگل تارنما شمارا بهتر از سایرافراد به حافظه می آورد.

به صورت خاص، قابل ذکر میباشد که در شرایطی که اسم عمل شما در اسم دامنه شما باشد، برای وبسایت شما در موتورهای کاوش فراتر میباشد. جستجوگرها یا این که seo موتورهای کاوش، به گروه‌ای از فرآیندها اشاره دارا‌هستند که به افزایش عملکرد سایت شما در موتورهای کاوش مانند Google امداد می‌نماید. در صورتی می خواهید سایت خویش را تحت عنوان یک وب سایت خوب در گوگل باشد، این نوشته‌ی‌علمی را بخوانید.

یکی‌از دیگر از نکات اصلی در جستن اسم دامنه مطلوب استعمال از ابزارهای آنلاین مانند LeanDomainSearch میباشد که به نوبه خویش سبب میگردد تا شما در تارنما‌های خالی بسیار عالی فعالیت نمایید.


تعیین دامین

مرحله سوم: نصب و ساخت سایت + تغییر و تحول قالب تعیین گردیده
زمانی که اسم دامنه خویش را خریداری کرده‌اید و هاست خویش را در دامنه خویش تنظیمات کرده‌اید (این عمل بوسیله کمپانی میزبانی انجام می گردد)، شما در نخستین شیوه قرار دارید، درحال حاضر برهه زمانی طراحی وب سایت شماست. اولی کاری که می بایست انجام دهید این میباشد که وردپرس را در هاست خریداری کردید را نصب فرمائید.

راهنمای نصب وردپرس
برای نصب و اجرای وبسایت‌هایی مانند وردپرس به تارنما هاست مراجعه‌نمایید.

به طور تقریبً مجموع شرکت های میزبانی اینترنت قابل اعتماد یک installer برای نصب وردپرس دارا هستند که سبب میشود نصب این پلتفرم در میزبانی شما سهل و آسان باشد.

این روند را می توانید انجام دهید تا سریعاً وردپرس را نصب فرمائید:

به میزبانی CPanel خویش وارد با شناسه کمپانی میزبانی اینترنت. در کل ورود به CPanel به شرح پایین میباشد www.yourname.com/cpanel))
به پانل در اختیار گرفتن بروید
علامت وردپرس را پیدا فرمائید
بر روی اسم دامنه که ظواهر شد کلیک فرمایید.
با کلیک روی «نصب» شما ناچار به دسترسی به وب سایت نو وردپرس خواهید بود.
در شرایطی که شما “نصب وردپرس” را در پنل میزبانی خویش ندارید، می توانید با هاست خویش برای نصب رابطه برقرار نمایید.


پنل ادمین

یک قالب یا این که یک پوسته برای آغاز ساخت و ساز تارنما خویش را تعیین فرمایید.
زمانی که وردپرس را در دامنه خویش نصب کرده‌اید، صرفا یک پلت فرم برای تارنما خویش دارید که فقط آن تارنما می تواند مدیر نماید. البته تعیین قالب وبسایت شما هنوز برای اکران محتوای وبسایت شما در دسترس وجود ندارد.

در واقع، قالب سایت شما میباشد که به وردپرس شیوه نگاه کردن به وبسایت شما‌را ذکر می‌نماید.

این جایی میباشد که مسئله درگیر کننده خیس می شود. شما می توانید از هزاران پوسته یا این که قالب پباده سازی گردیده بوسیله طراحان گوناگون برای سفارشی کردن آنان برای خویش به کار گیری فرمایید.

به چه شکل یک قالب وبسایت وردپرس فن‌ای پیدا فرمائید تا آن را دوست داشته باشید؟
وارد پانل وردپرس خویش گردید.
به http://yoursite.com/wp-admin بروید (اسم دامنه خویش را با yoursite جایگزین فرمائید).

پنل ادمین

قالب خویش را گزینش نمائید.
اعتنا داشته باشید: ۴ رویکرد برای کشف قالب آیتم عشق خویش دارید:

از قالب‌های بدون‌پول در وردپرس برای راه‌اندازی وبسایت خویش استعمال فرمایید: این قالب‌ها ظواهر حدوداً خوشایندی دارا‌هستند، ولی در حالتی که چیزی درباره ی آنان خوب باشد و تجهیزات ما یحتاج مارا رفع نماید کافی میباشد و می بایست بر روی بهینه سازی محتوا فعالیت کرد تا وب سایت مرتبه و رنک خیر بگیرد.
به کارگیری از الگوهای متعدد مجانی فارسی در وب سایت‌های متعدد: از جمله، در‌صورتی‌که شما در‌پی خبر‌ها خبری بدون‌پول می باشید، میتوانید روستا‌ها بدن از قالب‌ها را در سایت‌های فارسی پیدا فرمائید که میتوانید به کار گیری فرمائید، البته به حافظه داشته باشید که‌این قالب‌ها معمولاً استاندارد میباشند و برخی از خصوصیت‌ها برای شما مطلوب وجود ندارد.
قالب‌های مبلغی را از تارنما به گویش فارسی اخذ فرمائید: این الگوها دارنده کیفیت بالا می باشند، ولی ممکن میباشد که هنوز استانداردهای فنی را رعایت نکنند.
پیشنهاد یک قالب قالب وردپرس از یک کمپانی طراحی وب سایت: این شایسته ترین آیتم میباشد، البته هزینه آن قادر است یک اختلال عظیم باشد.
قالب را در WordPress نصب فرمائید
در شرایطی که سر مشق قالب را در بخش اضافه کردن پوسته در پنل ادمین پیدا فرمائید، کاوش را انجام دهید و روی مورد نصب در آنجا کلیک نمایید. البته در حالتی که قالب خویش را از یک سایت خریداری یا این که دانلود کردید، فولدر zip را آپلود نمایید (در صورتی پوشه زیپ وجود ندارد، این فعالیت را انجام دهید) در نصیب پوسته–>اضافه کردن بار گذاری نمائید، آن گاه آن را آپلود فرمائید. آیتم را فعال فرمایید.

اصلی: زمانی قالب را تغییر‌و تحول می‌دهید یا این که حذف فرمایید، نشریات حذف خواهند شد و هیچ محتوایی در سایت شما نمی‌ماند. بعد از تغییرات داده ها و محتویات وب سایت اکران داده می شوند.

چه گونه مطالب و صفحه ها نو را اضافه کنیم؟
زمانی که شما قالب را در وبسایت وردپرس خویش نصب می کنید، برای تولید محتوا مهیا میباشید.درحال حاضر به معرفی بعضا نحوه‌ها میپردازیم:

افزودن و دستکاری صفحه های (افزودن و دستکاری صفحه های)

آیا شما یک ورقه سرویس ها یا این که در رابطه ما می خواهید؟ (مانند صفحاتی که در منوی وب سایت ما مشاهده میکنید)

به نوار کناری در پانل WordPad نگاه نمایید و به «ورقه» -> «اضافه کردن» بروید.

بعداز کلیک روی برگه، به لحاظ می رسد حدوداً به عبارتی چیزی میباشد که در مایکروسافت ورد مشاهده کردید. تایپ کردن متن خویش را برای ارسال درین کاغذ از سایت خویش، آن را به عکس اضافه نمایید و آنگاه دکمه نشر را فشار دهید و مشخص و معلوم کردن دسته بندی آن پست خویش را منتشر نمایید. شما می توانید این ورقه را با کلیک روی نمای Tab مشاهده کنید.

صفحه های را به منوی تارنما اضافه نمایید.
به چه شکل ورقه ساخت شد؟ چه گونه مخاطبین شما این ورقه را ببینند؟ از کجا به آن دسترسی داشته باشیم؟ کجا بهتر از منو در تارنما شما برای اکران میباشد؟

در سمت و سوی راست پانل تارنما وردپرس خویش، بر روی نمایه کلیک نمایید. آن‌گاه، به دایرکتوری بروید.

در منو سمت راست، با گزینش محاسبه آن، یک کدام از زبانه‌های ساخت‌و‌ساز گردیده را گزینش فرمایید. آن گاه، روی اضافه کردن به لیست کلیک نمائید.

در غایت، روی دکمه فهرست وب لاگ یا این که هرچه را که دوست دارید کلیک نمایید.

محتوا را اضافه و دستکاری فرمایید.
در صورتیکه شما یک قسمت بلاگ یا این که مقاله‌ها یا این که خبرها خویش را در سایت خویش داشته باشید، نصیب نشریات نصیب بعدی میباشد که از روش آن شما می توانید تم‌ها را برای نشریات خویش ساخت فرمایید تا هر نشریه در چه موضوعی قرار گیرد. از جمله: مقاله ها طراحی وب، مقاله ها بهینه سازی، مقاله ها وردپرس و مورد ها دیگر.

برای مثال، شما می خواهید یک قسمت از سایت وردپرس خویش و یک قسمت خبری داشته باشید که هرکدام دارنده یکسری مورد تحت میباشد.

اذن بدهید به شما بیان‌کنم که چه‌طور این عمل را انجام دهید. در منو سمت راست، به بخش دسته‌ها وجود داراست، بر اضافه کردن یک دسته نو، ساخت و ساز یک دسته با اسم نوشته‌ی‌علمی مامان را تولید می کنیم، آنگاه بر روی اضافه کردن دسته جدیدکلیک فرمائید، آن گاه یک دسته دیگر با اسم دلخواه را ساخت و ساز نمائید، مثلا، تحت عنوان مقاله‌ها تخصصی و مامان را تحت عنوان مقاله‌ها گزینش نمائید و به همین ترتیب دسته‌های دیگر را ساخت‌و‌ساز نمائید. در حال حاضر یک تیم دیگر به اسم News ساخت نمایید .

از روش لیست بروید و تم‌های خویش را به منو یا این که منو در تارنما خویش اضافه نمائید. این فراگیری طراحی وب وردپرس منجر ساخت و ساز علت و اشتیاق بیشتر برای ساخت‌و‌ساز اولی سایت شما می‌گردد.

به خاطر داشته باشید که میتوانید هر توشه انتشارات خویش را در سایت خویش بازنویسی یا این که حذف فرمایید. شما حتی می توانید برهه زمانی را با تایپ کردن دکمه نشر برای نشر آن در آینده صرفه جویی نمایید. این قسمت خویش را کشف فرمائید!

نوار کناری وب سایت
شما می توانید قسمت‌های گوناگون را در ردیف یا این که ردیف‌های ردیف تارنما خویش تولید فرمائید. بخش اعظمی از این قسمت‌ها، برای مثال پایانی مطالب، فولدر و غیره، به صورت پیش فرض در وردپرس قرار دارا هستند و اکثری از خصوصیت‌های دیگر نیز برای افزودن به نوار کناری شیت اینترنت با نصب پلاگین وجود داراست.

ولی، برای به کارگیری از این خصوصیت، قالب نصب گردیده در وردپرس بایستی یک نوار کناری داشته باشد که معمولاً قالب‌های نیکی وجود دارااست.

در‌این نصیب میتوانید باکس‌هایی را که در ردیف‌های خاص تارنما خویش وجود داراست بکشید و رها نمائید.

پیکربندی یا این که تنظیمات وبسایت
در حالتی که به نصیب تنظیمات نگاه میکنید، کلیه چیز را به وضوح یاد خواهید گرفت. برای مثال، شما می توانید تیتر تارنما را تغییر‌و تحول دهید یا این که نظرها پست‌های خویش را غیر فعال فرمایید و مورد ها بیشتر.

افزودن عکس‌ها به وردپرس برای توسعه مطالب سایت شما هم جانور میباشد.

کاوش و نصب پلاگین‌ها یا این که افزونه مطلوب برای آن تلاش. با جستجوی Google، سود دلخواه را اخذ خواهید کرد.

چه گونه پلاگین نصب کنیم؟
افزونه های WordPress معمولاً بدون پول می باشند و بیش تر از ۲۵،۰۰۰ افزونه مجانی وردپرس معمولاً هر چیزی را پیدا می‌نمایند. این یک عمل بسیار آسوده میباشد. به قسمت اپ‌های افزودنی بروید و روی اضافه کردن کلیک نمائید. سپس، اسم افزونه را در فریم کاوش دنبال فرمائید و بعد از آن پس از شناسایی افزونه روی کلید نصب کلیک فرمایید.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 12

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 190
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 36
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 2
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 40
 • بازدید ماه : 408
 • بازدید سال : 1558
 • بازدید کلی : 2090
 • کدهای اختصاصی