close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

بازدید : 27
يکشنبه 16 شهريور 1399 زمان : 15:14


طرز اخذ جواز ها برای پباده سازی مغازه اینترنتی
درصورتی که شما هم جزو عده ای میباشید که قصد دارید دکان اینترنتی فعال‌ساز‌ی فرمایید، به هیچ وجه نگران نباشید. طراحی سایت در مشهد اخذ جواز برای راه‌اندازی دکان اینترنتی برخلاف تصورتان به هیچ وجه فعالیت رنج وجود ندارد و در یک‌سری مرحله به آسانی میتوانید این جواز ها را اخذ فرمائید. در صدر چک کنیم که عبارت مغازه اینترنتی به کدام وبسایت ها اطلاق میگردد.

درین نوشته‌علمی به آسانی با طرز اخذ جواز ها برای پباده سازی دکان اینترنتی آشنا خواهید شد.

دکان اینترنتی: به چه نوع تارنما هایی مغازه اینترنتی گفته می گردد؟
تارنما های اینترنتی چند نوع می باشند، به عنوان مثال تارنما های شرکتی، تارنما های خدماتی، سایت های تبلیغاتی و ...، یکی گونه های تارنما های اینترنتی وبسایت های فروشگاهی یا این که به عبارتی دکان های اینترنتی میباشند که امروزه بازار آنها بسیار داغ میباشد. همان گونه که از اسم این سایت ها معین میباشد در‌این سیرتکامل وبسایت ها تولیدات به طور اینترنتی به فروش می‌رسد. اشکال تولیدها متعدد مثلا جامه، مواد غذایی و خوراکی، اسباب و اثاث آرایشی، اسباب و اثاث الکترونیکی، کتاب و حتی فولدر را می قدرت از روش مغازه های اینترنتی به فروش رساند. تجهیزات مغازه های اینترنتی با دقت به سیاست های کاری هر گروه میتواند متعدد باشد.

برخی از مثال شغل های دکان اینترنتی را اینجا ببینید.

دکان ساز پرسینا دارنده بدون نقص ترین تجهیزات فروشگاهی میان قابل انعطاف افزارهای اهل ایران است.

برای پباده سازی دکان اینترنتی چه مجوزهایی مورد نیاز میباشد؟
نشانه اعتماد (اینماد، نشانه الکترونیک):
پرسش هایی که ممکن میباشد درباره با علامت اعتماد داشته باشید:

چه گونه خواهیم توانست نشانه اعتماد بگیریم؟
ازطریق سایت enamad.ir میتوانید برای اخذ علامت اعتماد مبادرت نمائید. یادگرفتن قدم به قدم اخذ نشانه اعتماد را از طرز سایت پرسینا می‌توانید دنبال فرمائید.

مقطع دوران نشانه اعتماد چقدر میباشد؟
اعتبار علامت اعتماد الکترونیکی یکسال میباشد و دکان ها می بایست تا سه هفته پیش از مجموع شدن 1سال، برای تمدید مبادرت نمایند. در شرایطی‌که که در طی 1‌سال تخلّفی مرتکب نشده باشند، آرم آن ها تمدید می گردد.

اخذ علامت اعتماد برای پباده سازی دکان اینترنتی ضروری میباشد؟
آری، جرایمی که در مورد کسب و شغل های اینترنتی که در سال های اخیر پیش آمده میباشد، مراجع ضابطه گذار را بدین تامل انداخت که بتوانند استاندارد و آدرس برای امن بودن این خرید ها ساخت و ساز کنند. علامت اعتماد یا این که اینماد مجوزی میباشد که از سوی راءس گسترش تجارت الکترونیک به دکان های اینترنتی و کسب و شغل های اینترنتی دارای اعتبار (با در لحاظ تصاحب کردن قوانینی) اعطا می گردد.

چه هنگامی بایستی برای نشانه اعتماد مبادرت کنیم؟
به طور همزمان با پباده سازی و فعال‌ساز‌ی وب سایت خویش، میتوانید برای اخذ علامت اعتماد نیز مبادرت فرمایید.

برای اخذ علامت اعتماد هزینه ای بایستی پرداخت کنیم؟
در‌حالتی که که برای اخذ نشانه اعتماد مغازه اینترنتی تان مبادرت نمایید، هزینه بسیار ناچیز برای تعهدنامه ها و پست پرداخت می‌کنید، ولی وقتی که اخذ نشانه اعتماد را به کمپانی طراح وبسایت خویش می دهید مخارج مازاد خیس بابت پیگیری و اعمال پیکربندی آن بر روی وب سایت، از شما اخذ می نمایند. بهتر میباشد بدانید اخذ آرم اعتماد بسیار سهل وآسان میباشد.
اشکال علامت اعتماد که از سوی راس بسط تجارت الکترونیکی صادر میگردد چندین نوع می باشند؟
آرم موقت: درین مرحله دکان شما با دستکم معیارهای رقم خورده برای دکان های اینترنتی گزینه آنالیز قرار میگیرد.
نشانه دایم یک ستاره: پس از مرحله نخستین، چک تارنما شما برای اخذ نشانه دایم شروع می شود. در‌این مرحله نیاز میباشد مغازه اینترنتی شما تایید خواهد شد.

علامت دایم دو ستاره: فرآیند اخذ این آرم همچون اخذ علامت یک ستاره میباشد و صرفا تفاوت آن نصب مدرک امنیتی SSL بر روی دامنه ی وبسایت شما میباشد.

گواهینامه SSL چه می‌باشد و چه تاثیری بر روی تارنما شما دارااست؟

برای اخذ نشان نشانه اعتماد الکترونیکی (اینماد)، بعد از مطالعه و محاسبه ظریف قانون ها و موردها ما یحتاج، از روش وبسایت نشانه اعتماد مبادرت به نام نویسی فرمائید.

مجوزهای مخصوص کسب و شغل های آنلاین
این مجوزها مشتمل بر به عبارتی تیم صنفی میباشد به عنوان مثالً برای فروش محصول ها سمعی و بصری یا این که فرهنگی مثل کتاب به جواز وزارت ارشادوراهنمایی، برای تولیدها حوزه سالم و معالجه به جواز وزارت بهداشت و معالجه و یا این که هر صنفی نیاز به پروانه منحصربه‌فرد به عبارتی صنف یا این که اتحادیه است. واضح میباشد که بقیه تارنما ها مانند تارنما های شرکتی و فردی نیازی به اخذ پروانه کسب و فعالیت یا این که آرم اعتماد الکترونیکی ندارند. این نوع جواز بسته به صنف و کسب و فعالیت شما قابل اخذ میباشد.
نکته: صرف لحاظ از نوع کار، می‌توانید تارنما خویش را در ستاد ساماندهی تارنما‌های اینترنتی وزارت ارشادوراهنمایی اسلامی تثبیت نمایید.

ستاد ساماندهی مقر های اینترنتی:
ستاد ساماندهی متعلق به راءس توسعه و گسترش فناوری داده ها و رسانه های دیجیتال تمدن و پند اسلامی میباشد که برای احراز نام‌و‌نشان وبسایت های اینترنتی مملکت هست. یکی‌از مزایای نام نویسی درین ستاد، پرهیز از غربال شدن احتمالی تارنما میباشد.

امروزه کسب رضایت و اعتماد یوزرها امری اصلی میباشد. یکی‌از مواقعی که سبب اعتماد بیشتر یوزرها به شما می‌گردد، قرارگیری لوگوی این سازمان است در وبسایت شما میباشد که بعداز نام نویسی و اخذ تأییدیه از سمت این سازمان میتوانید آن را اخذ فرمایید. همینطور به زودی وبسایت هایی که درین سامانه نام نویسی نکرده اند ملزم به نام نویسی میشوند.

نشان این سامانه مانند نشان نشانه اعتماد الکترونیک به طور موقت و همیشگی صادر می‌شود. نشان موقت هنگامی اعطا میشود که شما در سامانه نام نویسی کرده و هنوز صلاحیت شما در اختیار تحلیل باشد. برهه زمانی دوران اعتبار آرم دایم این سازمان 6 ماه میباشد.
شما هنگامی پیروز به اخذ نشان مستمر میشوید که داده ها شما با داده ها سازمان تثبیت حال و روز همخوانی داشته و همینطور کار تارنما شما هم خوانی با عمل کمپانی یا این که حوضه کاری شما باشد.

نام نویسی در‌این سامانه برای کل وبسایت های اهل ایران الزامی میباشد و حتی وبسایت های فردی نیز بایستی در‌این سامانه نام نویسی نمایند. این در حالی میباشد که صرفا سایت های فروشگاهی ملزم به نام نویسی در سامانه اینماد هستند.

سامانه جامع رسانه های میهن:
با ارتقاء رسانه های آنلاین و ارتقا تقاضا برای اخذ امتیاز نشر نشریات، معاونت کارها مطبوعاتی و آگهی وزارت فرهنگ و تمدن و ارشادوراهنمایی اسلامی سامانه ای الکترونیکی برای درخواست گرفتن مجوز راه‌اندازی نموده است. برای کسب داده ها بیشتر در زمینه‌ی تثبیت درخواست جواز رسانه میتوانید به این شیت رجوع‌کنید.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 12

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 190
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 60
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 2
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 64
 • بازدید ماه : 432
 • بازدید سال : 1582
 • بازدید کلی : 2114
 • کدهای اختصاصی