close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

بازدید : 24
شنبه 21 ارديبهشت 1398 زمان : 12:11

در
باصرفه سازی وبسایت از موردها تحت پرهیز نمائید:
به کار گیری
بیش از حد لغت ها کلیدی
لینک و پیوند های شکسته اسکن
کردن مطالب محتوای
تکراری ۴ .میزان حجم برگه نخستین سایت: امروزه شاهد رشد روزافزون حجم صفحه های اینترنت هستیم . با فراتر رفتن کیفیت محتوای ارائه شده، هر ساله حجم متوسط صفحه ها اینترنت افزایش می یابد . همانگونه که احتملا می‌دانید یک وب سایت عالی بایستی در کمتر از سه ثانیه با سرعت ۲۵۶ وب پر سرعت لود شود . با افزایش مدت لطمه آن متوجه بازدید کنندگانی می‌گردد که با اینترنت‌های عادی وارد سایت شما می‌شوند، با این حساب پباده سازی تارنما خوب بایستی تا حد قابلیت بی آلایش و سبک انجام شود . در مسئله گرافیک وبسایت می بایست بیان کنم که به کارگیری از فایل‌های حافظه فلش و تصاویر گرافیکی حجیم به هیچ وجه سفارش نمی شود . نیز چنین باید لغات کوتاه مشخصی برای محصولات، با محتوای اندک و اثر گذار در نظر گرفته شده و به خریداران این امکان داده شود که با فشار دکمه منوی روی آن‌ها، به توضیحات و گرافیک بیشتری دست یابند . گوگل نیز دقت ویژه ای به وب سایت های با سرعت بالا داراست . می‌توانید از این پیوند سرعت سایت خویش را ببینید .

با به کارگیری از ابزارهای مجانی پایین میتوانید حجم صفحات سایت خود را چک نمائید .

طراحی سایت در مشهد

GTmetrix
Google
PageSpeed Insights YSlow
Page
Speed Tool Pingdom


۵ .تجهیزات سایت خوب: یک پباده سازی سایت خوب چه امکاناتی بایستی داشته باشد؟ بطور کلی خبر خوان، نقشه سایت، بخش نظرات، لحاظ سنجی آنلاین، پادکست، وادکست، اسلایدر، اطلاعات آب و هوا یا این که تایم ها شرعی، بازی‌های آنلاین، کاوش و بقیه امکانات به مخاطبان اذن میدهد بازه بیشتری را در تعامل با تارنما به رمز ببرند . همچمیم در نطر داشته باشید که اطلاع رسانی تبلیغاتی به مقدار و بدور از تشویش بصری باشد .

۶ . دامنه‌ی یک وبسایت خوب: اما که یک دامنه ی خوب بهترین خط مش به یاد ماندن می باشد . ناگفته پیداست که سایتی دامنه اش در یاد کاربر می ماند که با به یادآوردن ادرس تارنما قضیه آن هم به یاد بماند . همینطور یک مبحث اساسی در سئو دارای ارتباط بودن ادرس با محتوا می باشد . هیچ ادرسی نمی توانید پیدا فرمائید که شماره در ان داشته باشد و رابطه موضوعی هم با محتوا داشته باشد . عملکرد فرمائید دامنه ای با نوشتار ساده انتخاب نمایید . همچنین اسمی که گزینش می فرمایید نباید چندگانگی در فهم و شعور تلفظ داشته باشد .

در
گزینش دامنه عالی به این موردها دقت داشته باشید :
نام دامنه ی شما بایستی بتواند در بازار بسط پیدا نماید . و بنوعی امکان برندینگ داشته باشد .
در صورتیکه تولیدات شما خاص فروش در ایران هست از دامنه .irاستفاده نمایید .
در شرای شما محصول ها و تولیدها در میان المللی دارید از دامنه .comاستفاده نمایید .


۷ .ارتباط با کاربران: این یک عدد از اصول نسل دوم وب یا به عبارتی وب ۲ .۰ است, تعامل با کاربر و احترام به وی . ارزش دادن به نظرات یوزرها و نمایش دادن آنها در بخشهای گوناگون سایت، پاسخگویی و پیگیری درخواستهای مخاطبین، تبدیل اعضای تارنما به یک جامعه مجازی، و اکثری موارد دیگر که در سایتهای نسل نو اینترنت دیده می شود .هر چندین وقت یک توشه نظر کاربران خود را در موضوع وب سایت و یا این که موضوعات دیگر مورد سوال قرار دهید و بر اساس به عبارتی نظر سنجی یک پست بنویسید و به تحلیل کلی بپردازید چه بسا کارایی فرمائید در پست خود از یکسری نظر به طور مختص اسم ببرید و انها را انتقاد و آنالیز نماید در این رخ کاربر می‌فهمد که شما حقیقتا ارزش قائل می‌باشید برای او و لحاظ وی در فیض شما یک بازدید کننده ی ثابت و مستمر به دست می اورید .

طراحی
وب سایت هتل یا این که مسافرخانهمطالعه بیشتر در
ایده ها کاربران وب سایت تلاش کنید به این سوالهای کاربرانتان به سرعت جواب بدید:
چه است
و به چه دلیل قیمتش
چنده؟ کیفیتش
چطوره؟ چطور
میتونم بخرمش؟ راه
های ارتباطی چیست؟ همچنین نصیب سوالهای رایج وبسایت خود را جدی بگیرید .

۸ . از دل کاربر بنویسید: در مورد محتوا و صورت تالیف تا جاییکه ممکن است مهارت کسب نمایید . شما وقتی شروع می کنید به تالیف می بایست از جایی استارت نمایید که منی که برای او‌لین توشه است نام موضوع پست شما را شنیده ام بفهمم درمورد چه چیز می‌باشد و در اخر صلح و دوستی که پیش از این هم نام مورد را شنیده و چه بسا تخصص اوست هم راضی تارنما شما را ببندد .

۹ . خصوصی بودن داده ها خریدار: حفاظت از حریم سری کاربران اهمیت متعددی در دنیای امروزه وب دارااست . عملکرد نمائید به او اطمینان دهید از این اطلاعات استفاده نابجا نخواهید کرد . هنگام خرید الکترونیکی، لازم می باشد که اطلاعات مربوط به خریدار از پاراگراف آدرس پستی، شماره تلفن، نشانی پست الکترونیکی و اطلاعات مالی مشتری محافظت گردد . بطور کلی، واهمه از لو رفتن این اطلاعات، یک عدد از عامل ها مانع پرورش فروش الکترونیکی می باشد .

۱۰ . پشتیبانی ها و مراقبت‌های فنی: همیشه تلاش نمائید خویش را در کنار مخاطب خود مشاهده کنید . در درحال حاضر حاضر، خریداران الکترونیکی از خدمات حمایتی فنی کمتری برخوردارند و در این بخش، سایتهایی که تجربه، توان و کارکنان خویش را عالی به معرض سناریو بگذارند و در عین حال، سیاست‌های خدمات فنی خویش را به نشانی مشتریان ارسال کنند، برد بیشتری خواهند داشت .

11 . سازش با گوشی و تبلت: در پباده سازی سایت مد لحاظ داشته باشید که موبایل های هوشمند و تبلت ها سهم زیادی را در ترافیک وب ها دارا هستند و از آنجایی که ارزش موبایل های موبایل مدام ارزانتر می شود تعداد کسانی که از این دستگاه ها استفاده می کنند در درحال حاضر ارتقا می‌باشد .
در حالا حاضر 70% امور ظرف یک ساعت از روش وبسایت هایی که برای موبایل طراحی گردیده اند انجام می شود
۱۲ . ساختار نقشه وب سایت و دسته بندی منطقی و منسجم: نقشه وب سایت یا sitemap به شما اجازه می‌دهد تا یک فایل متنی در در میان سایر فایل‌های دیگر در حساب خود ساخت فرمائید تا موتورهای کاوش از همگی صفحات جان دار در سایت شما با خبر شوند . سفارش اینکه تمام بخشهای سایت بایستی طبقه بندی شده و به صورت ذیل شاخه ای تهیه و تنظیم گردد . معلوم بودن سیاست کلی سایت و هم انگیزه گذاری صحیح برای آن لازمه بنا کردن یک نقشه تارنما منطقی هست .

تدوین نقشه سایت، نظیر نقشه یک ساختمان، اولی سطح از پباده سازی و اجرای یک وبسایت است، و با یک نقشه سلسله مراتبی و معلوم کار پباده سازی و برنامه نویسی سیستم مدیریت تارنما زیاد سهل وآسان تر می شود .
بخشهای کلیدی وبسایت می بایست از تمام صفحه های وب سایت و از روش منوی کلیدی در دسترس باشد . و مقام محتوای سایدبارها در نقشه مشخص باشد .

۱۳ . مطابقت با امکانات بازدیدکنندگان: فراوان لازم می باشد که وبسایت را مطابق با بازدید کنندگان خود باصرفه نمائید . اشتباه دیگری که بسیاری از طراحان باسابقه نیز مرتکب آن می شوند، عدم تطابق وب سایت با میانگین امکانات مخاطبان هست . مساله ای که صرفا با به کار گیری از تجربه و نتایج آمارگیرها و چک آن‌ها می توانایی اطلاعات درست را اخذ .به تیتر مثال رزولوشن مانیتور, میانگین سرعت اینترنت, مرورگرها و ورژنهای قضیه به کارگیری آن مواردی می‌باشند که می توانید با توجه در آنان سایتی مطلوب یوزرها خویش داشته باشید .

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 12

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 190
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 54
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 2
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 58
 • بازدید ماه : 426
 • بازدید سال : 1576
 • بازدید کلی : 2108
 • کدهای اختصاصی