close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

بازدید : 31
شنبه 9 اسفند 1399 زمان : 11:27

شناخت با فیلترهای PHP یا این که filters PHP

در طراحی سایت در مشهد خط دستوری سپس، امر پر استفاده echo به مراد اکران متن خیر چاپ، به‌عمل رفته و متن درون نقل عهدوپیمان به عبارتی‌طور که است اکران داده میگردد. با دقت به‌این که‌این امر عبارت درون نقل پیمان را تحت عنوان خروجی اکران می دهد لذا می‌اقتدار از متن فارسی نیز درون نصیب نقل قسم بهره برد و خروجی نمایشی فارسی را نماد اعطا کرد.

$int=1;
if(!filter_var($int,FILTER_VALIDATE_INT))
{
echo "Integer is not valid";
{ else }
echo "Integer is valid";
{
1
2
3
4
5
6
7
8
$int=1;
if(!filter_var($int,FILTER_VALIDATE_INT))
{
echo "Integer is not valid";
{ else }
echo "Integer is valid";
{


در نتیجه خروجی این دستور عبارت است از:

Integer is valid
1
Integer is valid
اعتبار سنجی آدرس در PHP چیست؟
با استفاده از PHP می‌توان اعتبار یک آدرس را نیز بررسی نمود. در این صورت واقعی بودن یا نبودن آدرس مشخص خواهد شد. برای این کار می‌توان از فیلتر متغیر استفاده نمود. کد زیر نمونه‌ای از برنامه نویسی php برای مشخص شدن واقعی بودن یا عدم صحت آدرس مشخص شده است. در دستور نوشته شده مشاهده می‌شود که IP مورد نظر که باید مورد بررسی قرار بگیرد، 74.125.224.72 است.

$ip = " 74.125.224.72 ";
if (!filter_var($ip, FILTER_VALIDATE_IP) === false} (
echo("$ip is a valid IP address");
} else {
echo("$ip is not a valid IP address");
}
?>
1
2
3
4
5
6
7
8
$ip = " 74.125.224.72 ";
if (!filter_var($ip, FILTER_VALIDATE_IP) === false} (
echo("$ip is a valid IP address");
} else {
echo("$ip is not a valid IP address");
}
?>


سود این خروجی عبارت میباشد از:

Ip is a valid ip address
1
Ip is a valid ip address
با IP تطهیر حرفه ها را در PHP بیشتر آشنا شویم
در مبحث فیلترهای PHP دو نوع فیلترسازی وجود دارااست. یک کدام از به معنای اعتبارسنجی و دومین به معنای تطهیر میباشد. در تطهیر درپی آن هستیم تا معین خواهد شد که کاراکترهای مهم یک ایمیل مرتبط با URL معتبری می‌باشند یا این که نه؟

نوشته‌ی‌علمی پییشنهادی : مدیر مقر داده وردپرس با phpMyAdmin
مدیر مقر داده وردپرس با phpMyAdmin


درین خصوص کاراکترهای غیر رسمی از نشانی وب سایت حذف گردیده و مابقی آن آیتم واکاوی قرار میگیرد. زمینه پاک سازی تنها نشانی سایتها اشاره نداشته و برای حذف تک تک تگهای HTML نیز از آن به کار گیری می‌گردد. به کد تحت اعتنا کنید.

$url = "https://www.google.com";

// Remove all illegal characters from a url
$url = filter_var($url, FILTER_SANITIZE_URL);

// Validate url
if (!filter_var($url, FILTER_VALIDATE_URL) === false) {
echo("$url is a valid URL");
} else {
echo("$url is not a valid URL");
}
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
$url = "https://www.google.com";

// Remove all illegal characters from a url
$url = filter_var($url, FILTER_SANITIZE_URL);

// Validate url
if (!filter_var($url, FILTER_VALIDATE_URL) === false) {
echo("$url is a valid URL");
} else {
echo("$url is not a valid URL");
}


در سود با اعتنا به کد مندرج به آنالیز نشانی داده گردیده می پردازد. با دقت به‌این که نشانی فوق یک نشانی دارای شهرت و دارای اعتبار میباشد فیض این بررسی عبارت میباشد از:

url is a valid url
1
url is a valid url


همه کدهای درج شده در فوق برای آحاد آدرسها و سایتها به صورت شبیه کار می‌نماید و اپ مندرج اثبات میباشد و می‌قدرت برای تحلیل‌های شبیه از آن به کار گرفت. لذا یادگیری گویش PHP دارنده اصولی میباشد که می‌اقتدار با پاره ای تمرین به راحتی به آنان دست یافت. آسانی یادگیری این نرم‌افزار به نسبت زبانهای اپ نویسی دیگر بسیار بالا بوده و عشق‌ی اشخاص به یادگیری را ارتقا خواهد بخشید.

بازدید : 32
شنبه 9 اسفند 1399 زمان : 11:38


گویش اپ نویسی پایین اینترنت
چه‌گونه به طراحی سایت در مشهد لهجه مرورگرها سخن بزنیم؟ چنانچه بخواهید برای مرورگرها اپ‌ای پباده سازی فرمایید (مثل فرم‌های تصویب‌اسم آنلاین) می بایست یکی‌از لهجه‌های نرم‌افزار نویسی زیر اینترنت را حافظه بگیرید. ولی بایستی بدانید گویش‌های پایین اینترنت هم به دو تیم‌ی سمت مخاطب (Front-End) و سمت سرور (Back-End) تقسیم می گردند.

گویش‌های اپ نویسی سمت استفاده کننده
• HTML • CSS • جاوا اسکریپت (Javascript) • جی کوئری (jQuery)

زبانهای نرم افزار نویسی سمت سرور
• ASP.NET • PHP • Ruby • Java • Python • Golang

لهجه اپ نویسی موبایلی کدامند؟
چنانچه دوست دارید برای تلفن همراه (ذیل سیستم‌دلیل اندروید یا این که IOS)، نرم افزار پباده سازی فرمائید، پس می بایست یکی‌از گویش‌های پایین را حافظه بگیرید. • سی شارپ • پایتون • جاوا • سویفت • روبی • جاوا اسکریپت • پرل • Objective-C

لهجه اپلیکیشن نویسی یک سری منظوره
در شرایطی که به لیست لهجه‌هایی که تا الان اسم بردیم اعتنا کرده باشید، متوجه تکرار یکسری نام خواهید شد. بدین‌ها گویش‌های اپ نویسی چندمنظوره (General- Purpose Language) گفته میگردد. یعنی شما با یادگیری یک کدام از این لهجه‌ها می توانید هم برای پلتفرم‌های متفاوت (ویندور، اینترنت، اندروید و iOS) نرم‌افزار پباده سازی نمایید. گویش‌های ذیل درین گروه قرار می گیرند. • سی • سی پلاس پلاس • سی شارپ • پایتون • روبی • جاوا • گو • اسکالا (Scala)

پرکاربردترین زبانهای اپلیکیشن‌نویسی یک‌سری منظوره
پایتون، مار دوستداشتنی دنیای اپ نویسی
مورد نیاز وجود ندارد از نام پایتون بترسید زیرا این یکی‌از نیشتان نمی‌زند. در دنیای اپلیکیشن نویسی، پایتون یک گویش چندمنظوره، کاربردی، سطح بالا (High Level) و در عین حالا معمولی میباشد. به همین خیال برای خیلی از جدید‌واردهای دنیای اپلیکیشن نویسی پایتون لهجه جذابی میباشد. زیرا با یادگیری این لهجه خیلی زود می توانند کدنویسی را استارت نمایند. شاید بپرسید: لهجه سطح بالا یعنی چه؟ هرچه یک لهجه نرم افزار نویسی به لهجه ماشین مجاورت‌خیس باشد، در این حالت یک لهجه سطح زیر به حساب می آید ولی گویش‌های نرم افزار‌نویسی سطح بالا به لهجه آدم مجاورت‌خیس و در فیض قابل‌فهم و شعور‌خیس میباشند. براین اساس یادگیری گویش‌های اپ‌نویسی سطح زیر به مراتب دشوار‌خیس میباشد.

بخش اعظمی از کمپانی‌های والا مثل گوگل، یوتیوب، فیسبوک، ناسا، یاهو، دراپ جعبه و بخش اعظمی دیگر برای گسترش‌ی سایتشان از گویش اسکریپتی و متن‌گشودهِ پایتون به کارگیری می‌نمایند. پایتون یک لهجه شیء‌گرا میباشد که در قضیه‌های متنوعی مثل محاسبه داده‌ها، بسط‌ی هوش تصنعی، یادگیری ماشینی، توسعه و گسترش اینترنت، خودکارسازی سامانه، واسط‌های اپ‌نویسی و … کاربرد دارااست. اما نصیب ترسناکش اینجاست که پایتون به‌تیتر یکی شایسته ترین ابزارهای هک هم شناخته می‌گردد. شاید بپرسید: شی‌گرایی یعنی چه؟ شی‌گرایی یا این که Object Orient Programming (OOP) یک طرز کدنویسی میباشد که موجودیت‌های متفاوت اپلیکیشن را به طور شیء (Object) تعریف‌و‌تمجید می‌نماید. این یعنی اپ‌نویس به مکان سروکله زدن با توابع و متغیر، مستقیماً با اشیاء عمل می‌نماید.

فراگیری اپ نویسی پایتون
جاوا، یک فنجان قهوه با مزه کد
نرم‌افزار نویسی
جاوا یکی از دیگر از گویش‌های چندمنظوره میباشد، یک گویش کارکشته با ساختاری تماماً استاندارد. دیدنی میباشد بدانید که جیمز گاسلینگ و همکارانش، جاوا را با شعار «Write once, Run anywhere» پباده سازی کرده‌اند. یعنی شما با یک توشه کدنویسی می توانید نرم افزار‌تان را روی هر پلتفرمی انجام فرمایید. چراکه این گویش شیء‌گرا به خصوصیت ماشین مجازی جاوا (JVM) مجهز میباشد. براین اساس فرقی نمی‌کندکه هدفتان تایپ کردن نرم‌افزار برای تلفن همراه باشد یا این که گسترش‌ی بک‌اند، درهرصورت جاوا کارتان را رویکرد می‌اندازد. در شرایطی که به آمار انجمن نرم‌افزار‌نویسان TIOBE نگاه فرمائید، می‌بیند که دربین دوستداشتنی‌ترین گویش‌ های اپ نویسی، جاوا در موضع جايگاه نخستین نشسته میباشد. تعجب آور هم وجود ندارد، جاوا برای اولیه شدن عوارض یه خرده ندارد که اساسی‌ترینشان یادگیری سهل و آسان، قابل حمل بودن و مقاوم بودن میباشد.

سی و سی پلاس پلاس، خانواده‌ی پیشکسوت نرم‌افزار‌نویسی
گویش C یکی‌از قدرتمندترین اعضای دنیای اپ‌نویسی میباشد. اقتدار و محبوبیت این لهجه منجر شد که مهندسین به اندیشه بیفتند و گویش‌های جدیدی برپایه‌ی گویش C تولید نمایند. بدین‌ترتیب در سال 1980، سی پلاس پلاس (C++) تحت عنوان فرزند خانواده‌ی C پا به عرصه‌ی IT گذاشت و در سال 2000 هم با به دنیا آمدن سی شارپ (# C)، این خانواده نوه‌دار شد.

گویش اپ نویسی سی پلاس
لهجه C یک لهجه چندمنظوره و سطح میانی میباشد. سی، لهجه کوچکی میباشد و لغات کلیدی محدودی دارااست. از طرف دیگر زبانی ایجاد کرد‌یافته، دستوری، منعطف و قابل حمل میباشد. بایستی بدانید مهمترین خصوصیت‌هایی که گویش C++ را از C متمایز می‌نماید، یک کدام از ساختار شی‌گرایی و دیگری به کار گیری از کلاس میباشد. علاوه بر این، گویش C++بیشتر در حدود گویش سطح بالاست. با سی شارپ، نوه‌ی خانواده‌ی سی آشنا گردید C# یک لهجه چندمنظوره و شی‌گراست. اولی توشه کمپانی مایکروسافت این گویش کاربردی را وارد دنیای اپ‌نویس‌ها کرد. زبانی که سال به سال و ورژن به ورژن به‌روز می گردد و قابلیت و امکان‌های جدیدی پیدا می‌نماید. بی ادله وجود ندارد که در فهرست انجمن TIOB، لهجه سی شارپ توانسته دربین این کلیه لهجه اپ نویسی مرتبه چهارم را به دست بیاورد. C# یک گویش سطح بالاست که برای استارت یادگرفتن نرم‌افزار نویسی سی شارپ گزینش بسیار قابل قبولی میباشد. زیرا زبانی کارکشته، فراگیر و کاربردی میباشد که یادگیری‌اش نسبتاً سهل وآسان میباشد. به همین خیال میتوانید به کمکش خیلی زود کدنویسی را آغاز نمائید.

سفارش نوشته‌ی علمی: تفاوت نرم‌افزار نویسی بک اند و فرانت اند

جاوا اسکریپت، لهجه همگی رشته رقیب اپلیکیشن‌نویسی
جاوااسکریپت یک گویش تفسیری و سطح بالا میباشد که اولی توشه به وسیله کمپانی netscape و با اسم Livescript به توده لهجه‌های اپ نویسی ضمیمه. یکی‌از مهمترین مزیت‌های یادگیری جاوااسکریپت این میباشد که به راحتی میتوانید از کتابخانه‌ها و کادر‌ورک‌های قدرتمندی مثل Nodejs، React، React Native و Electron به کارگیری فرمائید. چراکه کلیه‌ی این قاب‌ورک‌های توانمند مبنی بر لهجه جاوا اسکریپت میباشند. علاوه بر این در صورتی به گویش‌های آرم‌گذاری HTML و CSS مسلط گردید مطمئناً یادگیری جاوااسکریپت برایتان بی آلایش‌خیس شود. اقتدار و کاربردهای فراوان جاوا اسکریپت، این گویش را به یکی دوستداشتنی‌ترین لهجه‌های نرم افزار‌نویسی تبدیل نموده است. شاید بپرسید: آیا جاوا و جاوا اسکریپت شباهتی با هم دارا‌هستند؟ این تشابه اسمی ممکن میباشد خیلی‌ها را به نادرست بیاندازد. ولی بایستی بدانید که‌این دو لهجه تماماً گوناگون می باشند و جز تشابه اسمی، از لحاظ مفهومی و ساختاری‌ هیچ شباهتی به هم ندارند.

بازدید : 29
شنبه 2 اسفند 1399 زمان : 15:34

شایسته ترین گویش اپلیکیشن نویسی اینترنت

لهجه نرم‌افزار نویسی PHP از طراحی سایت در مشهد پراستفاده ترین گویش های نرم‌افزار نویسی به‌حساب می‌آید که تا امروز بالغ بر 70% وبسایت ها به یاری این گویش پیاده و انجام گردیده اند. از پر اسم و رسم ترین یوزرها آن می شود به سیستم وردپرس، اپن کارت، جوملا، مجنتو و دروپال اشاره نمود. PHP، این گویش اپلیکیشن نویسی اینترنت که بوسیله جناب راسموس لردورف ساخت شد یک لهجه متن-گشوده میباشد که ویکی پدیا و فیسبوک که از مشهور ترین تارنما های جهان می باشند، دست کم در ورژن های ابتداییشان از این لهجه نرم‌افزار نویسی اینترنت به کار گیری می کردند.
افزون بر این تجهیزات
– بدون‌پول بودن
– شعور آسوده
– پباده سازی مختص صفحه های اینترنت
– سرعت اجرای بالا
و …
این گویش را از دیگر رقبایش متمایز نموده است.

ASP.Net
بسط یافته ی گویش ASP، این لهجه میباشد که کمپانی مایکروسافت آن را در چارچوب Net ارائه نموده است تا کاربرانش که با لهجه Net شناخت دارا‌هستند و فعالیت می نمایند بتوانند با به عبارتی اوامر عمل نمایند و نرم افزار های پایین اینترنت ساخت نمایند.
فعالیت کردن با گویش ASP.Net به آسانی قابلیت پذیر میباشد صرفا می بایست به یک کدام از ازبان های VB.Net یا این که C#Net آشنا باشید و دستورا ت این گویش کارامد را فراگرفته باشید.

مزیت های به کارگیری از ASP.Net در پباده سازی وب سایت:
– درخواست های یوزرها را به صورت مطلوب تری جواب می‌دهد
– قابلیت رفع ارور
– محصور نکردن مخاطب به یک گویش خاص
– کامپایل شدن صفحه های
– توسعه و گسترش پایین فریمورک Net
– سرعت اجرای فراتر به انگیزه کامپایل شدن صفحه های

پایتون

می قدرت لهجه نرم‌افزار نویسی پایتون را یک لهجه تازه دانست که دست استفاده کننده را برای پیاده سازی وبسایت خویش در پلتفرم های گوناگون اینترنت و ویندوز گشوده گذارده میباشد. اما به خودی خویش لهجه نرم‌افزار نویسی اینترنت پایتون قابلیت پیاده سازی روی اینترنت ندارد ولی به امداد فریمورک جنگو (Django) این قابلیت و امکان نیز ساخته شده است تا بتوان در بستر اینترنت از گویش پایتون استفاده نمود.
مزایای به کار گیری از این گویش اپلیکیشن نویسی اینترنت:
– مستلزم یادگرفتن گویش جدیدی وجود ندارد چون جانگو بر مبنا پایتون پباده سازی گردیده است.
– دارنده ساختاری مطلوب میباشد.
– ابزارهای برطرف کننده ارور دارااست.
– یادگرفتن دستوراتش به سادگی ایفا می پذیرد.

سود گیری:

در توده بندی آخری این متن، به‌این نکته اشاره میکنیم که امروزه دیگر تارنما های ایستا، طرافدار زیای ندارند و شاید بتوان اعلام‌کرد حدود 8/98 درصد تارنما های عالم، پویا می‌باشند. برای استارت ساختن وبسایت از گویش اپ نویسی اینترنت html یاری بگیرید البته به‌دنبال مسیر از سایر لهجه های اپلیکیشن نویسی اینترنت که در بالا به آنان اشاره شد برای فرانت اند و از گویش های اپلیکیشن نویسی اینترنت که در انتهای نوشته‌علمی به آنها اشاره شد برای لایه ی بک اند به کارگیری فرمایید.

به چه شکل نرم‌افزار نویسی تارنما را استارت کنم؟

سوال های اکثری اکثر زمان ها برای کسانی که در اولِ راه و روش اپلیکیشن نویسی تارنما می‌باشند به وجود میاید. سوالاتی نظیر این که چه زبانی برای این فعالیت بهتر میباشد؟ یا اصول عمل چه‌طور میباشد و چه طور می‌توانم به یک اپ نویس بهتر و ماهر تبدیل نحس؟

در‌این مقاله با گرین اینترنت یاور باشید تا به شما یک‌سری معنا کاربردی و اصول نخستین نرم افزار نویسی وبسایت را بیاموزیم و تا شیوه پیشرفت و توفیق را بهتر و سریع خیس طی فرمائید.

تارنما استاتیک و داینامیک

به تارنما هایی که برای افزودن مقاله یا این که هر نوع محتوایی نیاز میباشد تا مجدد کدنویسی شوند و به عبارت دیگر محتوایی اثبات دارا هستند، وبسایت دینامیک گویند.

در مقابل وبسایت های استاتیک وبسایت های پویا قرار دارا هستند. در‌این نوع وب سایت ها صرفا یکبار شما کد نویسی هسته وب سایت را اجرا می دهید و به سادگی به‌دنبال فعالیت مطالب خویش را منتشر می‌کنید. عمل با این نوع وبسایت ها به مراتبط بسیار سهل خیس میباشد و در‌صورتی‌که تجربه رئیس یک بلاگ را داشته باشید مطلقا می دانید که با استعمال از پنل مدیریتی درین وبسایت ها مطالب خویش را اخذ و یا این که منتشر فرمایید و دیگر نیازی به نرم افزار نویسی وب سایت، مجددا وجود ندارد.

html مهم‌ترین گویش اپلیکیشن نویسی وب سایت

اچ تی ام ال یک گویش آرم گذاری میباشد و برای ایجاد کرد ساختار و قالب ورقه اینترنت از آن استعمال می‌گردد. با به کارگیری از آن میتوانید قسمت های متعدد خویش را در وب سایت معلوم نمائید و برای هر قسمت محتوایی قرار دهید. این گویش مهمترین لهجه اپ نویسی وبسایت محسوب می‌شود و در صورتی میخواهید به شخصی غالب در‌این حوزه تبدیل گردید بایستی آن ار مسلما به طور ماهر حافظه داشته باشید. برای هر سایتی که بخواهید پباده سازی نمایید فرقی ندارد که به چه زبانی آن را بنویسید، اما مطلقا می بایست ساختار اوله خویش را با html نوشته باشید و بعد از آن برای قسمت های متفاوت دیگر با بقیه گویش ها کدنویسی نمائید.

css گویش استایل دهی به وب سایت

با استعمال از گویش html همان طور که گفته شد، شما فقط میتوانید اسکلت تارنما خویش را بسازید اما نمیتوانید صورت و طرح به آن بدهید. به‌این مراد برای پباده سازی بهتر و خوشگل خیس تارنما ها و صورت دهی به آنها گویش css پدید آمد. این لهجه هم جزء لهجه های آرم گذاری به حساب میآید و به خواسته صورت و بعد از آن دادن به وبسایت و پباده سازی رابط کاربری وبسایت ارائه شد‌ه‌است.

جاوا اسکریپت اول گویش اسکریپتی ذیل اینترنت

این گویش به مراد نرم‌افزار نویسی در سمتی که استفاده کننده وجود دارااست و جاری ساختن بعضی کارها نظیر اعتبار سنجی فرم ها، رابطه با سرور و این نوع فعالیت ها بوجود آمد. این لهجه خلاف یقین اکثری از اشخاص هیچ ارتباطی با گویش نرم‌افزار نویسی جاوا ندارد.

در کنار اهمیتی که‌این لهجه داراست، کتابخانه های درج شده برای آن هم بسیار اصلی میباشند. از جمله تکنولوژی Ajax بر اساس جاوا اسکریپت پیاده سازی گردیده است یا این که کتابخانه های jQuery و Angular پلتفرم های جامعی برای پباده سازی و نرم افزار نویسی وب سایت به اکانت میایند.

بازدید : 29
پنجشنبه 30 بهمن 1399 زمان : 12:04

شایسته ترین گویش اپلیکیشن نویسی برای یادگیری در سال چه می‌باشد؟ بادانش

1. گویش اپلیکیشن نویسی جاوا (Java)

جاوا (Java) طراحی سایت در مشهد به لطف ظهور اندروید و خیل‌عظیم یوزرها آن، حتما دوستداشتنی ترین لهجه نرم افزار نویسی این ایام و گل سرسبد گویش های اپلیکیشن نویسی میباشد. جاوا یک لهجه اپلیکیشن نویسی معمولی، شی گرا و بسیار کار کشته میباشد و با آن می توانید نرم افزار های تلفن همراه، بازی، نرم‌افزار های سیستمی، نرم افزار های کانال و … را کدنویسی و بسط دهید؛ نکته جذاب دیگر درباره‌ی گویش اپ نویسی جاوا این میباشد که به سیستم ادله تعلق ندارد و کدهای آن می‌توانند در سیستم های ادله متعدد (ویندوز، لینوکس یا این که مک) ایفا بشوند. شعار مشهور جاوا: «یکبار بنویس و جای‌جای دوس داشتی جاری ساختن کن»

یادگیری جاوا سهل میباشد. کدهای جاوا مشابه به سی پلاس پلاس (++C) میباشد. خوشبخانه به لطف ظهور اندروید، تقاضا برای جذب نرم افزار نویس نویسان جاوا و اندروید زیاد میباشد. راجع به ترازو درآمد و حقوق و دستمزد برنامه نویس ها جاوا و اندروید می بایست بیان کنم برنامه نویس ها این لهجه از روش های مختلفی می توانند درآمد کسب نمایند. ما تا قبل از این در نوشته‌ی‌علمی «آنالیز درآمد برنامه نویس ها اهل ایران اندروید» بطور بدون نقص و به یار و همدم نمونه های حقیقی وواقعی، آن را تشریح کرده ایم. توصیه می کنیم درصورتی که به اپ نویسی جاوا و اندروید عشق و علاقه مند می‌باشید مطلقا آن را مطالعه فرمایید.

مثال کد به لهجه نرم افزار نویسی جاوا

نرم‌افزار Hello world در گویش جاوا به‌این شکل قادر است نوشته گردد:

public class Test{

public static void main(String[] args) {

System.out.println("HelloWorld!");

}

}

2. گویش نرم افزار نویسی پایتون (Python)

پایتون (Python) برای اشخاص مبتدی که قصد استارت یادگیری نرم‌افزار نویسی دارا‌هستند، یکی مطلوب ترین مورد ها میباشد. زیرا پایتون یک کدام از بی آلایش ترین گویش های نرم افزار نویسی میباشد و ولی جزو دوستداشتنی‌ترین لهجه‌های نرم‌افزار‌نویسی جهان باشد. کدهای گویش پایتون بسیار سهل و آسان و قابل فهم و شعور و به گویش بی آلایش شسته و رفته میباشند. همین خصوصیت سبب گردیده حال گویش پایتون تحت عنوان مطلوب ترین آیتم برای فراگیری نرم‌افزار نویسی، مخصوصا یادگرفتن نرم‌افزار نویسی به خردسال ها توصیه گردد. البته این آسانی هیچ گاه سبب ساز نشده که چیزی از توان این لهجه دوست داستنی کاسته گردد. پایتون در کنار آسانی از توان بالایی برخوردار میباشد. این گویش در کاربردهای مختلفی نظیر پباده سازی نرم افزار، اپ های کاربردی اینترنت، نرم‌افزار های دسکتاپ، سرورهای کانال، بازی سازی، برنامه خردسالان سازی و … به کار گیری می گردد.

همینطور پایتون در دولت ها علمی و دانشگاهی نیز جزو دوستداشتنی‌ترین گویش‌های نرم افزار‌نویسی میباشد که برای کار در مورد هایی مثل ارزیابی داده های گران قدر (Big Data)، داده کاوی (Data Mining)، هوش تصنعی، یادگیری ماشین (machine learning) گزینه استعمال قرار می‌گیرد. از پایتون برای نرم‌افزار‌نویسی در ویندوز، مک و لینوکس می‌قدرت به کار گرفت. گوگل، ناسا، پینترست، اینستاگرام، دراپ جعبه، ردیت و بیت تورنت مثلا کمپانی‌هایی می‌باشند که از پایتون در اکثری از پروژه‌هایشان منفعت می برند.

یادگیری پایتون بسیار بی آلایش و سهل و آسان میباشد. در واقع پایتون یک کدام از معمولی ترین گویش های اپ نویسی میباشد. تقاضای متعددی برای این گویش در بازار جهانی وجود دارااست، بطوری که در زمان مجال تقاضا برای جذب برنامه نویس ها پایتون دارنده پرورش تصاعدی میباشد. شرکتهایی مانند گوگل، یاهو و آی بی ام از پایتون استعمال می نمایند. براین اساس در صورتی‌که پایتون را بلد باشید می تونه برای شما درآمد خیر داشته باشد.

اگه به یادگیری لهجه نرم افزار نویسی پایتون عشق و علاقه مند شدید وقتشه که نوشته‌ی‌علمی «چه طور نرم افزار نویسی پایتون را حافظه بگیریم؟» رو مطالعه فرمایید.

مثال کد به گویش اپلیکیشن نویسی پایتون

برای اجرای نرم‌افزار Hello world در لهجه پایتون کافی میباشد در ادیتور به‌این شکل بنویسید:

بازدید : 36
چهارشنبه 29 بهمن 1399 زمان : 16:10

معایب
در‌حالتی که که اسکریپت غامض باشد لود آن مجال‌ متعددی می برد. میباشد.

قادر است طراحی سایت در مشهد از کامپیوتر استفاده کننده سوءاستفاده نماید! (به همین خیال بعضی اشخاص جاوااسکریپت را غیرفعال می‌نمایند).

اسکریپت‌های سمت استفاده کننده ، برخی مواقع غیرقابل‌ پیش‌بینی می‌باشند.

عیب‌یابی کدها طاقت فرسا میباشد.

عدم اکران پیام در برخی از ارور ها.

گویش های نرم افزار نویسی
لهجه های نرم‌افزار نویسی

لهجه اپ نویسی JAVA
گویش اپلیکیشن نویسی جاوا یک لهجه چندسکویی میباشد، در واقع شما می توانید با استعمال از آن برای سیستم‌برهان‌های متفاوتی مانند ویندوز، لینوکس، وی‌اس‌ایکس، اندروید، اینترنت و… اپلیکیشن‌نویسی نمائید، در واقعیت یکبار نرم افزار‌ی خویش را مینویسید ! و کلیه‌جا آن‌را به کارگیری می‌کنید!این لهجه نرم افزار نویسی یک گویش Class Base میباشد، یعنی به طور کامل با به کار گیری از کلاس‌ها نوشته میگردد.

لهجه های نرم‌افزار نویسی
گویش های نرم افزار نویسی

برای تایپ کردن نرم‌افزار‌ ها به یک فضا بسط‌ی یک دست یا این که IDE احتیاج خواهید داشت ! که مراحل کدنویسی، دیباگ و کامپایل کدها را برای شما معمولی و شل نماید، از دوستداشتنی‌ترین IDE های لهجه جاوا می‌اقتدار به موردها پایین اشاره نمود:

IntelliJ IDEA

NetBeans

Eclipse

گویش اساسی آیتم به کارگیری برای تایپ کردن نرم‌افزار‌های اندرویدی جاوا میباشد، هرچندکه با بقیه لهجه‌ها نیز می‌قدرت برای این سیستم‌دلیل نرم افزار‌ نوشت، البته در واقعیت جاوا گویش مادری یا این که Native سیستم‌دلیل اندرویید میباشد.

مزایا
بی آلایش، ریلکس و دارای شهرت بودن.

قابلیت و امکان شئ‌گرایی بسیار بالا.

همت و کوشش بالا و به صرفه.

ضریب اعتقاد بالا و خطای نادر.

لهجه های اپلیکیشن نویسی

گویش های نرم‌افزار نویسی

گویش اپ نویسی PYTHON
این گویش اپ نویسی ، یک لهجه نرم‌افزار نویسی تعدادی منظوره ،شی گرا و سطح بالا به حساب آورده می شود. غرض طراح این گویش نرم افزار نویسی ، فقط ساخت و ساز و پباده سازی یک لهجه با فایده وری بالا و خوانایی بیشتر بوده،لهجه اپلیکیشن نویسی پایتون به زبانهایی مانند پرل ، روبی شباهت اکثری داراست.یادگیری این گویش نرم افزار نویسی بسیار شل میباشد ! به صورتی که اشخاصی که هنوز شعور صدق از ، اپلیکیشن نویسی ندارند می‌توانند با این گویش فعالیت خویش را استارت نمایند. با گویش پایتون می‌توانید ، پباده سازی رابط گرافیکی مخاطب(GUI) ایفا دهید.همینطور می‌توانید پایین اینترنت نرم‌افزار نویسی نمایید! و پباده سازی قابل انعطاف افزارهای کاربردی محاسباتی اجرا دهید . عمده ترین کاربرد این لهجه اپ نویسی در حوزه ی مقر داده ،کانال و امنیت ، اسکریپت نویسی است.همینطور با گویش نرم افزار نویسی پایتون میتوانید ، بازی سازی و برنامه کودک سازی جاری ساختن دهید! و ربات ها را اپلیکیشن نویسی فرمائید.لهجه اپلیکیشن نویسی پایتون یک لهجه سطح بالا و قوی میباشد ، که یادگیری آن بسیار سهل وآسان میباشد و کاربردهای فراوانی نیز دارااست.

گویش های اپلیکیشن نویسی
گویش های نرم‌افزار نویسی

مزایا

چندمنظوره.

شی گرا.

سطح بالا.

امکان خوانایی و فایده وری بالا.

آسانی در یادگیری.

متن گشوده بودن.

ایمن بودن.

و…

این گویش نرم‌افزار نویسی ، یک گویش اپ نویسی یک‌سری منظوره ،شی گرا و سطح بالا به حساب آورده می شود. مقصود طراح این گویش نرم افزار نویسی ، تنها تولید و پباده سازی یک لهجه با سود وری بالا و خوانایی بیشتر بوده ، لهجه اپ نویسی پایتون به زبانهایی مانند پرل،روبی شباهت بخش اعظمی دارااست.یادگیری این گویش اپ نویسی بسیار ریلکس میباشد! به صورتی که عده ای که هنوز ادراک صحت از نرم‌افزار نویسی ندارند ، میتوانند با این گویش فعالیت خویش را آغاز نمایند. با گویش پایتون می‌توانید ، پباده سازی رابط گرافیکی مخاطب(GUI) جاری ساختن دهید.همینطور میتوانید ذیل اینترنت نرم افزار نویسی نمائید ! و پباده سازی قابل انعطاف افزارهای کاربردی محاسباتی ایفا دهید.عمده ترین کاربرد این گویش اپلیکیشن نویسی در حوزه ی مقر داده ،کانال و امنیت ، اسکریپت نویسی است.همینطور با لهجه اپ نویسی پایتون ، میتوانید بازی سازی و کارتون سازی ایفا دهید ! و ربات ها را اپلیکیشن نویسی نمائید.گویش اپ نویسی پایتون یک لهجه سطح بالا و توانمند ، میباشد که یادگیری آن بسیار سهل وآسان میباشد و کاربردهای فراوانی نیز داراست.

بازدید : 37
دوشنبه 27 بهمن 1399 زمان : 11:22

روش های جدید کسب درآمد از وردپرس

شیوه های نو درآمدزایی از وردپرس
خیلی ها

طراحی سایت در مشهد وردپرس رو خاطر به دست آوردن ولی طریق درآمدزایی از وردپرس رو به هیچ وجه نمیدونند و این زمینه پاره ای براشون گنگ و غامض هستش و در شرایطی‌که پند برای این مورد نباشد فرد سردرگم میگردد. در‌این نوشته‌ی‌علمی می‌خواهیم به طرز درآمدزایی از وردپرس بپردازیم و ببینیم درصورتی که خواستیم از این وب سایت ساز دوست داشتنی پول در بیاریم بایستی چه کارهایی رو اعمال دهیم. طرز های متعددی برای درآمدزایی با وردپرس وجود دارااست که درین نوشته ی علمی میخواهیم بعضا از این طرز ها رو گزینه آنالیز در اختیار بگذاریم تا شما شیوه صحیح برای درآمدزایی رو پیدا نمایید. یک سری طریق در سطح وب هستش که با تیتر یادگرفتن درآمدزایی از وردپرس منتشر گردیده اند که دیگر پاسخ گو نیستد و می بایست به تامل چیز دیگر بود. در اینجا ما می‌خواهیم طرز های تازه درآمدزایی از وردپرس رو ارائه دهیم که علاوه بر تازه بودن کاربردی باشند و عموم برای آن‌ها هزینه نمایند.

درین نوشته ی علمی صرفا نمیخواهیم در خصوص نحوه های نو درآمدزایی از وردپرس سخن کنیم افزون بر آن یک نقشه راه و روش صحیح برای افرادی که میخواهند وارد حوزه وردپرس شوند و به درآمد برسند ارائه می دهیم. در صورتی حقیقتا در ادامه یادگیری و فراگیری وردپرس هستی و میخواهی از آن درآمدزایی کنی به نظرم این برگه خیلی برات اثرگذار هستش و توصیه می‌کنم بدون نقص آن را مطالعه نمائید و لینک و پیوند هایی که ارائه کردیم غایت استعمال رو ببرید.

7 گام که پیش از درآمدزایی با وردپرس بایستی طی فرمائید

۷ گام که پیش از درآمدزایی از وردپرس می بایست طی نمائید
همانطور که در قسمت بالا گفتیم قراره این برگه یک نقشه روش ظریف برای درآمدزایی از وردپرس باشد. قرار وجود ندارد ما تنها یکسری روز بگیم و یک توده بندی کنیم. در اینجا نخست میگیم پیش از اینکه به تاءمل طریق درآمدزایی از وردپرس باشیم بایستی یک مسیری رو گذرانده باشیم. در اینجا ۷ گام که پیش از درآمدزایی از وردپرس بایستی طی فرمایید را آورده ایم که پینشنهاد می‌کنم قطعا این ۷ مرحله رو پشت رمز بگذارید تا به یک وردپرس عمل قابل تبدیل گردید.

یادگیری مبانی ساخت وب سایت
یادگیری وردپرس
یادگیری ووکامرس
یادگرفتن کا با پلاگین های اصلی و کاربردی وردپرس
فراگیری بهینه سازی وردپرس
فراگیری امنیت وردپرس
عمل با کاغذ سازهای اصلی وردپرس بخصوص المنتور
خب متوجه شدیم که ۷ مرحله ای که بایستی بگذرونیم تا یک وردپرس کار خیر شویم چی می‌باشند در قسمت ذیل در باب هر کدوم یک توضیحاتی رو ارائه می دهیم تا شعور صحت نسبت به هر مرحله داشته باشید. همت میکنیم برای هر کدوم هم یک منبع آموزشی ارائه دهیم تا شما بدونید بایستی از کجا آغاز فرمایید و چه چیزهایی رو فرا بگیرید.

۱- یادگیری مبانی ساخت سایت
اولی کاری که بایستی اعمال دهید اینست که مبانی فعال سازی وبسایت رو بلد باشید. متاسفانه خیلی ها سوای یادگیری این مقاله به سراغ فراگیری وردپرس می روند و بعداز مدتی کلا بیخیال آن میگردند. پینهاد می‌کنم مسلما مسلما مبانی راه‌اندازی تارنما مثل شناخت با هاست و دامین رو فرا بگیرید و بعد از آن به سراغ یادگیری وردپرس برید. در نصیب ذیل یک‌سری نوشته‌ی‌علمی خوب و کیفیت بالا رو براتون فراهم کردیم که روئت کرد نیکی نسبت بدین مسئله به شما می دهد.

نشست یک: هاست یا این که خدمت میزبانی چه می باشد؟
نشست دو: اشکال هاست یا این که خدمت میزبانی
نشست سه: فراگیری خرید هاست – معرفی شرکتهای دارای اعتبار فروش هاست
گرد هم آیی چهار: دامین چه می‌باشد؟ – گونه های پسوند دامنه
نشست پنج: راهنمای تصویب و خرید دامین
گرد‌همایی شش: تعیین دامنه مطلوب
نشست هفت: بعداز خرید هاست و دامین چه کنیم ؟

بازدید : 25
يکشنبه 26 بهمن 1399 زمان : 16:13

دوستداشتنی‌ترین لهجه اپ‌نویسی اینترنت کدام میباشد؟

محبوبیت، طراحی سایت در مشهد یک کدام از کارداران اساسی در تعیین لهجه نرم‌افزار‌نویسی مطلوب میباشد. در صورتی‌که نیت شما، ورود به عرصه اپ‌نویسی رشته‌ای باشد، احتمالاً در ادامه یادگیری زبانی خواهید رفت که اشخاص متعددی خواستار آن می باشند. یکی‌از نحوه‌های تشخیص محبوبیت گویش‌های نرم‌افزار‌نویسی، عده‌آوری داده ها از وب سایت‌هایی مانند «Coding Dojo» میباشد. محبوبیت منجر به وجود داخل شدن دو مزیت اساسی ساخت و ساز مجال‌های کاری بالقوه و دسترسی بی آلایش‌خیس به منابع از روش انجمن‌ها میشود. در منطقهی لهجه‌های نرم‌افزار‌نویسی زیر اینترنت مورد‌هایی که در‌پی آمده‌اند، امروزه عام المنفعه توسعه و گسترش‌دهندگان دوستداشتنی‌خیس و جالب‌خیس به اکانت می آیند.

جاوا اسکریپت: زبانی توانا با یادگیری راحت و کاربرد عظیم به شمار می‌رود. این لهجه، در اکثری از مرورگرهای امروزی به عمل رفته و با اعتنا به حاصل نظرسنجی اینترنت‌تارنما «استک اورفلو» (Stack Overflow)، محبوبیت آن از PHP و جاوا بیشتر گردیده است. فضا‌هایی محبوبی مانند «نود.جی‌اس» (Node.js) که یک اطراف اجرایی «سمت سرورِ» (Server-Side) میباشد، از این گویش تحت عنوان ردیف اساسی خویش به کارگیری می‌نمایند.
جاوا: جاوا اسکریپت و جاوا را با هم غلط نگیرید. جاوا، یک گویش پیش کسوت و باثبات در حوزه اپلیکیشن‌نویسی میباشد. از آنجایی که بیشتراز 20 سال از حضور این گویش می‌گذرد، بسط‌دهندگان اکثری به آن متکی میباشند.
سی‌شارپ (#C): این گویش، لزوماً یک گویش نرم‌افزار‌نویسی اینترنت وجود ندارد؛ بلکه یک لهجه همگانی به حساب میآید. نرم افزار‌های کاربردی اینترنت که در قاب‌ورک «ASP.NET» درست شده‌اند، اکثر زمان ها بر مبنای سی‌شارپ می باشند. اکثر اپلیکیشن‌های ذیل ASP.NET، در «ویژوال بیسیک» (Visual Basic) یا این که سی‌شارپ ساخته میشوند، اگرچه این فعالیت به وسیله عمده‌ی زبانهای «دات‌نت» (NET.) قابل اجرا میباشد.
اما بد وجود ندارد این نکته را هم فراموش نکنیم که یادگیری لهجه‌های اپ‌نویسی با محبوبیت کمتر نیز محاسن خویش را داراست. برای مثالً بر مبنای آمارهای به دست آمده در سال ۲۰۱۶، برای گویش‌هایی مثل PHP، روبی و یا این که پایتون به مراتب تقاضاهای کمتری در قیاس با جاوا یا این که جاوا اسکریپت وجود داشته. این قضیه به نوعی زمان‌هایی را در دل خویش مکان داده میباشد. هر چه تقاضا برای یک گویش اپ‌نویسی کمتر باشد، یعنی اینکه رقابت در بازار فعالیت دارای ارتباط به آن لهجه نیز کمتر و تصاحب زمان‌های شغلی مربوطه سهل و آسان‌خیس خواهد بود. در سمت و سوی دیگر در بازار عمل لهجه‌های دوستداشتنی‌خیس رقابت به مراتب فشرده‌خیس میباشد و برای خریداری نمودن مجال‌های شغلی بهتر می بایست به طبعً مهارت قابل توجهی داشته باشید.

کدام‌یک از گویش‌های اپ‌نویسی اینترنت چندمنظوره می‌باشند؟

در حالتی‌که با مقصود یافتن شغل در پی یادگیری اپ‌نویسی میباشید، یک‌سری منظوره بودن یک لهجه، ادله بسیار مهمی درین راستا محسوب می‌شود. دراین باره، می بایست به مکان لهجه‌های مختص اینترنت، به‌دنبال یادگیری لهجه‌هایی مانند جاوا، C، سی‌شارپ یا این که پایتون باشید. عاملی که‌این لهجه‌ها را از سایر مورد‌ها جداگانه می‌نماید، ماهیت یک سری‌منظوره بودن آنان میباشد. زبانی مانند جاوا اسکریپت در بعضا از اطراف‌های غیر مبنی بر اینترنت گزینه به کارگیری قرار میگیرد، با این درحال حاضر، این گویش برای بسط اینترنت بسیار رایج‌خیس میباشد.

شما می توانید با گزینش یک گویش همگانی که امکان به کار گیری در نرم افزار‌نویسی اینترنت را داراست، یک گویش چندمنظوره حافظه بگیرید. این مزیت خیر‌صرفا به خواسته یافت کردن شغل بلکه برای بهبود یادگیری اپلیکیشن‌نویسی نیز موثر واقع می گردد. اکثری از لهجه‌های نرم‌افزار‌نویسی همگانی، سبب تقویت شالوده سینتکس میشوند. از این‌رو، این گویش‌ها برای یادگیری لهجه‌های دیگر نیز مطلوب می باشند.

منابع آموزشی برای لهجه‌های نرم‌افزار‌نویسی اینترنت کدامند؟

در دنیای امروزِی که دنیای ارتباطات میباشد، شما در هنگام یادگیری صرفا نخواهید بود. انجمن‌ها، عصر‌ها و متخصصان حدوداً در همگی‌جا قابل دسترس می باشند. برای لهجه‌های اپلیکیشن‌نویسی اینترنت، انجمن‌های اینترنتی، زمان‌های آموزشی و ابزار مختص به یک گویش، از شایسته ترین منابع می‌باشند. سفارش میکنیم پیرو یادگیری زبانی بروید که کتابخانه‌ها و کادر‌ورک‌های متعددی داشته باشد. این مفاد میتوانند مراحل یادگیری و پیشرفت را سهل و آسان‌خیس نمایند. از روبی و جاوا اسکریپت می‌قدرت از جمله‌های بسیار خوب در این مورد اسم موفقیت.

قابل انعطاف‌افزارهای «متن‌گشوده» (Open-Source) معمولاً از انجمن‌های تخصصی و فعال سود میبرند. در‌این انجمن‌ها به طور معمول منابع مایحتاج برای یادگیری یک گویش و همچنین ابزارهایی برای کد‌نویسی معمولی‌خیس بر مبنای آن پیشرفته‌اند، لذا تعیین یک لهجه متن‌گشوده برای یادگیری شما‌را از اینگونه مزایایی فایده‌مند خواهد کرد. مثلا، PHP یک لهجه متن‌گشوده و باثبات محسوب می‌شود. روبی نیز متن‌گشوده بوده و استعمال از آن به همدم قاب‌ورک Ruby on Rails، بی آلایش بوده و دارنده ابزارهای متعددی میباشد.

بازدید : 26
شنبه 25 بهمن 1399 زمان : 16:17

طراحی وب سایت و ارتیاطش با تجارت هوشمند

قابلیت و امکان دسترسی
در طراحی سایت در مشهد حالتی که شما یک محل کار گرانقدر در شایسته ترین نقطه شهر خویش و یا این که حتی شایسته ترین نقطه شهر طهران داشته باشید توفیق شمارا اکنون ضمانت نمی‌نماید. چرا‌که فضای آنلاین این قابلیت را برای همگی عموم دنیا آماده کرده که بتوانند به راحتی و از روش کمپانی‌های حمل و نقل کالا و سرویس ها خویش را در مشت بقیه عموم عالم قرار دهند پس در فیض طراحی وب سایت برای تجارت شما سبب درآمدزایی شما می‌گردد.

بازاریابی کلان خیس
بازاریابی برای تارنما از هر نوع بازاریابی دیگری سریع خیس و نادر هزینه خیس میباشد چون شما می توانید برای تبلیغ تارنما خویش از seo سود ببرید که به وضوح میتوانید این را ببنید که مزیت طراحی وب سایت در کسب در آمد شما بسیار پر رنگ میباشد.

ارتقاء اعتبار
امروز ساخت وب سایت برای کسب وکارتان سبب ساز ارتقاء اعتبار شما میگردد به دلیل آنکه سبب ساز برندینگ شدن اسم تجاری شما میشود که‌این فرمان سبب ساز درآمد بیشتری در بیزنس شما می گردد. نکته ای که در ساخت وب سایت و جود دارااست در‌این میباشد که هرکسی که وارد تارنما شما می شود هویتی از کسب و کارتان را می‌بیند در سود وب سایت خویش را تنها به خیال و خاطر این که یک سایتی برای تجارت خویش دارید پباده سازی نکنید.

آپ تو دیت بودن داده ها
وقتی که بخواهید مشتریان خویش را از تخفیفات، فروش ویژه و یا این که تولیدات تازه برای سال جدید یا این که اعیاد خاص با خبر فرمائید بایستی از روش تابلو، پوستر و… این عمل را اجرا دهید. در صورتی‌که که با طراحی وب سایت برای کسب و کارتان می توانید به راحتی مشتریانتان را با خبر فرمایید و در فیض فروشتان را ارتقاء دهید.

ارائه سرویس ها بهتر
در واقع شما می توانید برای ارائه مزایای فرآورده خویش به مشتریانتان نوشته‌ی‌علمی‌ای را در تارنما خویش آپلود کرده که‌این فرمان منجر ارتقاء دوراندیشی مشتریان از بیزنس شما و ارتقا اهمیت بیزنس شما شود.

بازدید : 27
پنجشنبه 23 بهمن 1399 زمان : 15:25

اپ‌نویسی برای تلفن‌های هوشمند
از طراحی سایت در مشهد آنجایی که امروزه به کار گیری از تلفن‌های هوشمند میان یوزرها از اهمیت ویژه‌ای شامل است، نرم‌افزار‌نویسی این مورد نیز قادر است بسیار هیجان‌انگیز و در عین حالا درآمدزا باشد!

برای اینکه بتوانید برای تلفن‌های هوشمند اپلیکیشن بنویسید بایستی در صدر سیستم‌برهان متبوع خویش را تعیین فرمایید، برای کدام مجموعه از یوزرها قصد تایپ کردن اپ دارید؟ یوزرها اندروید، آی‌وی‌اس یا این که ویندوزفون؟

اپلیکیشن‌نویسی اندروید
اینک برای اینکه بتوانید برای پلتفرم اندروید اپلیکیشن بنویسید می بایست با لهجه Java شناخت پیدا نمایید.

نرم‌افزار‌نویسی آی‌وی‌اس
برای اینکه بتوانید برای سیستم‌برهان آی‌وی‌اس اپلیکیشن بنویسید بایستی به سراغ لهجه اپلیکیشن‌نویسی Objective-C یا این که SWIFT بروید.

نرم‌افزار‌نویسی ذیل اینترنت
برای اینکه بتوانید اپلیکیشن‌های ذیل اینترنت (اینترنت نرم افزار‌ها) را بنویسید، بایستی در سه حوزه‌ احاطه پیدا فرمائید:

اپ‌نویسی سمت استفاده کننده (Client Side)
این کدها بوسیله مرورگر پردازش و انجام می‌گردد و اکثر وقت ها برای پباده سازی ظاهری و رابط کاربری (UI) یک پروژه به عمل میروند، HTML ،CSS ،JavaScript و jQuery جزو لهجه‌های سمت استفاده کننده محسوب می شوند، در شکل عشق و علاقه میتوانید مقاله‌ها بدون پول پایین را درین خصوص مطالعه فرمایید:

شناخت با لهجه HTML برای صفحه های طراحی وب سایت
شناخت با گویش CSS در زیباسازی صفحه ها اینترنت
شناخت با گویش JavaScript در پویاسازی صفحه های اینترنت
نرم افزار‌نویسی سمت سرور (Server Side)
برای تایپ کردن اینترنت نرم افزار‌های داینامیک و پویا می بایست به یکی گویش‌های سمت سرور آشنا باشید، PHP ،ASP.NET ،Python ،Java و Ruby جزو لهجه‌های اپلیکیشن‌نویسی زیر اینترنت محسوب میشوند، درین نوشته‌علمی می توانید بیشتر با گویش نرم‌افزار‌نویسی PHP آشنا گردید.

فعالیت با خزانه‌های اطلاعاتی (Database)
برای اینکه بتوانید یک پروژه‌ی زیر اینترنت را تماما پباده سازی و جاری ساختن فرمایید بایستی با دیتابیس و طریق‌ی فعالیت با آن نیز شناخت نسبتا قابل قبولی داشته باشید، Microsoft SQL Server ،MySQL ،Microsoft Access ،Oracle برخی از دوست داستنی‌ترین خزانه‌های اطلاعاتی می‌باشند که با اعتنا به لهجه نرم‌افزار‌نویسی متبوع خویش میتوانید از آنها استعمال فرمائید.

نرم‌افزار‌نویسی پایین دسکتاپ
برای تایپ کردن نرم‌افزار‌های ذیل دسکتاپ و اتوماسیون‌های اداری میتوانید از لهجه‌های C++ ،C# ،Java و… استعمال نمایید.

در‌صورتی‌که توضیحات بالا را به توجه مطالعه کرده باشید، یک کدام از لهجه‌هایی به طور مشترک میان همه پلتفرم‌ها قابل مشاهده میباشد، گویش جاوا (Java) میباشد، جاوا یک لهجه تعدادی سکویی (Cross Platform) است، به ذکر معمولی‌خیس لهجه جاوا از پلتفرم‌های مختلفی پشتیبانی می‌نماید، شما می توانید یکبار اپ‌ای را به گویش جاوا نوشته و در پلتفرم‌های متفاوت (ویندوز، لینوکس، مک و…) از آن خروجی بگیرید.

این فعالیت به وسیله ماشین مجازی جاوا (JVM یا این که Java Virtual Machine) قابل اجرا خواهد بود، در فیض شما بدون اینکه برای چه سیستم‌عاملی در اکنون تایپ کردن می‌باشید فقط بر روی نرم افزار‌نویسی تمرکز خواهید داشت، علاوه بر این سینتکس گویش جاوا تا حدودی مشابه به ++C بوده و ولی سبک شئ‌گرایی آن تا حدودی از ++C معمولی‌خیس میباشد، از سایر خصوصیت‌های لهجه جاوا این میباشد که مدیر یاد را به طور خود کار ایفا داده و آن را بر عهده می گیرد، اگر که دوست دارید بیشتر با این گویش آشنا گردید، میتوانید نوشته‌علمی‌ی شناخت با گویش نرم‌افزار‌نویسی جاوا را بخوانید.

با اعتنا به توضیحات بالا می توانید تصمیم بگیرید که از کدام لهجه برای تایپ کردن نرم افزار‌های خویش استعمال نمایید، هر چندین درآمدزایی میتواند علت‌ی خیر و خوبی باشد که شما به سراغ یک کدام از لهجه‌های متبوع خویش بروید ولی بایستی بدانید پیش از هر چیزی داشتن عشق و علاقه بسیار اساسی میباشد، سفارش میکنیم با اعتنا به عشق‌ی خویش یک کدام از را تعیین کرده و عملکرد فرمائید به خیر بر آن احاطه پیدا نمائید.

همان گونه که گفتیم قاعده‌ی کلی نرم افزار‌نویسی برای گویش‌های متفاوت حدودا یکسان میباشد و فقط تفاوت‌هایی جزئی در سینتکس لهجه‌ها وجود دارااست، بدین ترتیب در شرایطی‌که شما در یک لهجه به خیر اشراف پیدا فرمایید خیلی ریلکس خواهید توانست بقیه لهجه‌ها را نیز بیاموزید، همینطور به کارگیری از کسب و کار سایرین در این مورد میتواند یاری شایانی به شما بکند.

تجربه‌های یک نرم افزار‌نویس از لهجه خویش وی
در‌پی، قصد داریم تجربیات یک اپلیکیشن‌نویس برنا را که آغاز به یادگیری نرم‌افزار‌نویسی کرده و اکنون توانسته روی اپلیکیشن‌نویسی مسلط گردد، با شما به اشتراک بگذاریم، اعتنا داشته باشید که نوشته‌ی ذیل به طور کامل عامیانه و فارغ از هیچ ویرایشی از لهجه خویش وی درج شده میباشد.

بازدید : 23
دوشنبه 20 بهمن 1399 زمان : 16:29

گهگاه تغییر‌و تحول برای خویش فرد اپ‌نویس هم فعالیت راحتی وجود ندارد، چون ریزه کاری فعالیت در‌حالتی که روی یک پلن خاص اعمال نشود به آلزامیر سپرده می گردد.
نکته:
یک طراحی سایت در مشهد طریقه تماما نادرست آن میباشد که خودمان مبادرت به یادگیری نرم‌افزار‌نویسی کنیم و وبسایت را خودمان پباده سازی کنیم. تله‌ای که اشخاص باذکاوت متعددی گرفتار آن میگردند آن میباشد که خودم به اندازه موردنیاز زرنگ هستم و کلیه امور را میتوانم ایفا دهم.
خیلی از اشخاص مجموع مجال خویش را برای یادگرفتن طراحی سایت با ویژوال استودیو یا این که هر لهجه دیگری می‌نمایند.
برای کسب درآمدبالا از فضای وب شایسته ترین عمل این میباشد خودتان را سرگرم جزئییات نکنید و هنگامی که دارید را بیشتر بر رئیس و بازاریابی تخصیص دهید. کاری که معمولا اشخاص در کشور‌ایران جاری ساختن نمی‌دهند و با یک پارچه هزاران هندوانه برمی‌دارا هستند.
در‌صورتی‌که نیاز به مشورت بازاریابی دارید قطعا با ما در تماس باشید.
خرید قابل انعطاف‌افزارهای وب سایت‌ساز
اپلیکیشن ساخت سایت سوای کدنویسی اپ‌هایی میباشند که اکنون وجود دارا‌هستند، آنان‌را CMS می‌نامیم که مخفف Content Management System میباشد.
CMS ها نرم‌افزار‌های ساخت سایت‌هایی میباشند که تا قبل از این درج شده و در چنگ تمامی قرار می گیرد و فارغ از داشتن علم ماهر نرم‌افزار‌نویسی میتوانید آن را برای کسب و کارتان سفارشی سازی نمایید و با تولید تغییرات موردنیاز وب سایت دلخواه خودتان را بسازید. به‌این نوع اپلیکیشن‌ها اصطلاحا «وب سایت‌ساز» گفته می شود.
مزیت اپ طراحی وب سوای کد نسبت به شیوه قبلی آن میباشد که معمولا به محض خرید آن و نصب روی هاست، سایتتان فراهم به کار گیری میباشد. اما در صدر با ذوق شما شاید متناسب نباشد البته با تغییر تحول پیکربندی مو جود میتوانید، تارنما دلخواه خویش را بسازید.
اما این پباده سازی سایت فارغ از کدنویسی محدودیت‌هایی هم دارااست و شاید تجهیزات خاص که مد نظرتان میباشد را برآورده نسازد.
کمپانی‌های اهل ایران فراوانی ساخت سایت آنلاین یا این که وبسایت سازهای مختلفی را با تعرفه های متفاوت وارد بازار کرده‌اند که اکثر وقت ها آنها در واقع از سبک های مجانی دارای اسم و رسم به کار گیری می‌نمایند و با تولید تغییراتی کوچک در آنان، برنامه را به اسم کمپانی خودشان ارائه می دهند!
نکنه منفی اصلی در ارتباط پباده سازی و طراحی سایت مجانی یا این که با هزینه سایتسازها: در شرایطی‌که یکی این سبک را بخرید و پس از یک‌سال کمپانی ساخت و ساز‌کننده از سایتتان پشتیبانی نکند چه می‎خواهد شد؟
یا این که حتی کمپانی بسته خواهد شد؟
به طبع با مشکلاتی دورازشوخی مواجه خواهید شد. پس برای شغل های بدون شوخی زیاد مطلوب نیستند به‌دنبال به شما خوا‌هیم خاطرنشان کرد که چه کسب و کارهایی می‎توانند از این سبک به کارگیری نمایند.
به کار گیری از CMS‌ های مجانی (ساخت وب سایت وردپرس چه چیزی است)
شایسته ترین مورد ساخت وب سایت ارزان بها ، البته فوق العاده کاربردی برای اکثر کسب و امور به کارگیری از تارنما‌سازهای بدون پول میباشد.
شاید برایتان پرسش پیش بیایید که تفاوت این تیم با وبسایت سازهایی که در ابتدا گفته شد چه چیزی است؟
ولی که اصلا پباده سازی و طراحی وب سایت بدون پول نیست. و به طبع بارها و بارها شنیده اید که طراحی وب وردپرس یادگرفتن‌های سوای هزینه و حتی تشکیل داد رایگانی دارااست. البته بایستی بدانید خویش وب سایت‌سازها فارغ از هزینه می‌باشند البته هیچ وبسایت‌سازی همگی خصوصیات و تجهیزات آیتم نیازتان را نخواهد داشت و می بایست خصوصیت هایی به آن افزوده تا بتوانید از آن فایده بی نقص را ببرید.
خصوصیت هایی که در ابتدا گفته شد نرم افزار هایی میباشند که برای کامل شدن سایتساز ساخته میشوند و شما می بایست آنان‌را نصب نمایید و معمولا این نوع اپلیکیشن ها یار با هزینه هایی میباشند. که به آنان معمولا ماژول، پلاگین و یا این که حتی افزونه گفته می‌گردد.
درین نوع ساخت سایت بدون پول در گوگل مشاجره هایی راجع‌به امنیت ذیل این سایتساز ها وجود داراست، البته در حالتی‌که کارشناس این فعالیت باشید میدانید که با تعیین هاست خوب و مطلوب امنیت این نوع پباده سازی هم بالا می‌رود و دیلیل برای نگرانی وجود نخواهد داشت.
در‌حالتی که در زمینه‌ی کوشش و اینکه آیا این نوع ساخت سایت نو برای شما مطلوب میباشد یا این که نه در گیر شک وتردید شدید می بایست بدانید که، بخش اعظمی از برندها و سایتهای گرانقدر عالم بوسیله همین نرم‌افزار ها تشکیل‌شده اند. حتی در صورتی‌که بخواهیم این مسئله را در مملکت خودمان آنالیز کنیم، اکثری از نهادهای دولتی و یا این که محرمانه بلندمرتبه از این نرم افزار ها به کار گیری کرده اند.
طراحی وب سوای کد نویسی به وسیله وبسایت سازها
اشکال متفاوت سایتساز وجود داراست که با لهجه اپ نویسی PHP تهیه و تنظیم گردیده‌اند:
ساخت سایت جوملایی
طراحی وب ذیل وردپرس
پباده سازی و پشتیبانی تارنما Drupal
Xoops

تعداد صفحات : 12

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 300
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 10
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 49
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 234
 • بازدید ماه : 133
 • بازدید سال : 7095
 • بازدید کلی : 9490
 • کدهای اختصاصی