close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

بازدید : 1
چهارشنبه 10 آذر 1400 زمان : 10:40


از آنجایی که HTTP مخفف Hyper Text Transport Protocol میباشد و در معنای یک پروتکل است و طراحی سایت در مشهد از آن جهت رد و بدل داده ها بین سرور و مخاطب در ارتباط ساخت وب سایت استعمال میباشد . پروتکل ها اکثر وقت ها متني می باشند و روش مکالمه بين کلاينت و سرور را تعيين مي نمایند . فرق میان HTTP و HTTPS در یک S است که‌این S مخفف واژه ی Secure در معنای امن میباشد همان هنگامی که شما در هم اکنون تبادل داده ها در یک تارنما هستید در صورتیکه این سایت دارنده پسوند HTTPS باشد فرد دیگری قدرتمند به استعمال از داده ها شما نخواهد بود همان امنیت HTTPS از HTTP میباشد .

در اینجا این نکته قابل فکر میباشد:
در HTTPS داده ها نخست به کد تبدیل گردیده و به سرور ارسال میگردد. آنگاه این کد در سرور راز گشایی گردیده و به گویش قابل ادراک بر می‌شود . این عمل یه خرده زمانبر بوده و بدین ترتیب سرعت HTTPS از سرعت HTTP کمتر میباشد همینطور HTTP از Port شماره 80 و HTTPS از Port شماره 443 به کارگیری می نماید .

زمانی که شما از سایتی بازدید می‌کنید در‌حالتی که عبارت HTTP ظواهر گردد و شما داده ها خویش را کرده باشید در قبال امنیت اطالاعات شما هیچ تضمینی نیست و داده ها شما به وسیله هکرها قابل تغییر تحول خواهد بود .

از آنجایی که امنیت در دنیای مجازی بسیار دارای اهمیت است در وبسایت هایی مانند خزانه ها بسیار اهمیت دارااست همینطور پروتكل //:https معمولاً براى بانك ها، ايجاد اکانت كاربرى و ورود كاربرى به پورتال ها - سرويس دهنده ها پيغام الكترونيكى ،.. خريد اينترنتى و دکان هاى اينترنتى، ورود به صفحه های با داده ها سرى و اساسی و غيره استعمال مى گردد .

همینطور پس از داخل شدن با پروتکل HTTPS، اطلاعاتی درباره با امنیت اجرا گردیده در تارنما و مجموعه ارائه دهنده این امنیت اکران داده میگردد . این داده ها معمولا ( در اکثر مرورگر ها ) بصورت قفلی در ذیل برگه جان دار بوده و آن گاه ازکلیک بر روی آن این داده ها را مشاهده خواهید کرد .

تعداد از شركت هاى امنيتى مانند Verisign و Goddady اين سرويس را ارائه مى دهند كه جهت تبديل داده ها سرورى كه شما به آن متصل گردیده ايد به اين سرور ها مراجعه مى كند.فایده اساسی HTTPS خودداری از Sniff کردن داده ها می‌باشد . یعنی برای رویا رویی با دزدهای اطلاعاتی که در مسیر قرار می‌گیرند.منفعت اساسی HTTPS دوری از Sniff کردن داده ها می‌باشد . یعنی برای رویا رویی با دزدهای اطلاعاتی که در مسیر قرار می‌گیرند.قابل ذکر میباشد که برای تهیه و تنظیم ی پروتکل HTTPS بایستی ماهیانه هزینه ای را پرداخت کرد که هزینه یآن مبتنی بر سرعت وب (512 -256) میباشد که هرچه سرعت فراتر باشد هزینه ی بیشتری را بایستی پرداخت کرد .

بازدید : 2
سه شنبه 9 آذر 1400 زمان : 10:44


تارنما چه می‌باشد؟ اهمیت تارنما کمپانی
یک تارنما تیم‌ای از صفحه های به هم پیوسته میباشد که از روش یک نشانی قابل دسترسی میباشند؛ طراحی سایت در مشهد صفحاتی که مشتمل بر متن، تصویر، پوسته‌های گوناگون و … می شوند.

وبسایت ها از روش مرورگرهای اینترنت قابل دسترسی می‌باشند. یک مرورگر اینترنت یک نرم‌افزار کامپیوتری میباشد که قوی به دانلود و اکران فولدر ها و اجزای تشکیل دهنده وبسایت میباشد.

برای جواب به‌این پرسش که چرا بایستی تارنما داشته باشیم؟ بایستی بیان کنم که وبسایت یک جای برای تبلیغات میباشد و یا این که دادن دانایی به سایرافراد میباشد. ولی در یک تارنما داده ها به درد بخوری می‌قدرت گذاشت که مشتمل بر:

داده ها از کسب و امور
طریق تماس با شما
تبلیغ کردن کسب و کارتان
اطلاعاتی در رابطه شرکتتان
گذاشتن قابلیت خرید کردن ( خرید آنلاین)
گذاشتن مثال امور
و…..
مزایای فعال سازی وبسایت و چرا ساخت وب سایت اساسی میباشد؟
درین بخش شما‌را با مزایای داشتن تارنما شرکتی و یا این که هر نوع سایتی آشنا خوا‌هیم کرد. درحال حاضر به طور بدون نقص به پرسش این مقاله که چرا می بایست وب سایت داشته باشیم؟ جواب میدهیم.

۱-به کار گیری عمومی از تارنما
امروزه هر انسانی با کمترین سطح سواد و یا این که حتی اشخاصی که سواد تلاوت و تایپ کردن را ندارند هم از وب به کار گیری می‌نمایند. قطعا برای شما هم اتفاق افتاده که در اطرافتان کسی باشد که سواد به کارگیری از تلفن همراه های هوشمند و یا این که کامپیوتر را نداشته باشد و از شما پرسش نماید که فلان مقاله را برای اینجانب در وب سرچ میکنی؟

یا این که حتی برای کشف کردن یک پزشک معالج هم در وب سرچ خوا هیم کرد که به عنوان مثال دکتر عالی در طهران، یا این که برای تهیه و تنظیم امر پخت غذای گزینه عشق مان، یا این که برای خرید جامه های تازه

پس شما می توانید با ساخت و ساز محتوای مطلوب و جالب کاربر را به سمت خودتان بکشید. البته برای کسب داده ها در موضوع ایجاد محتوا مقاله به چه شکل واژه کلیدی گزینش کنیم؟ مطالعه فرمائید.

پس داشتن یک تارنما می تواند همه مخاطبان چه افرادی که بی واسطه درپی شما میباشند و یا این که غیر مستقم با شما در مورد باشند.

۲-داشتن اعتبار بیشتر
وقتی که ما بدنبال مطلبی در وب می گردیم و با یک وبسایت مواجه می‌شویم که داده ها مفیدی از آنچه که ما می‌خواستیم در اختیارمان می گذارد متکی بودن متعددی به آن تارنما خوا‌هیم کرد و در جست و جو های بعدی و یا این که حتی خرید از آن سایت استعمال می کنیم.

فرض نمائید که شما در کسب و کارتان هنوز وبسایتی را تنظیم نکرده اید. مشتری که می خواهد از شما خرید نماید و شما چیره به بازاریابی گردیده اید، در پی شما در فضای وب میگردد و هیچ آدرس از شما در آنجا پیدا نمی‌نماید. مطلقا از خودش پرسش می‌نماید یک تجارت چرا نباد یک وبسایت با کمترین تجهیزات را داشته باشد؟ سایت شما در واقع به عبارتی نشانی شماست البته در فضایی دیگر

ولی در اینگونه قوانینی در شرایطی‌که حریف شما بدین نکته اعتنا کرده‌باشد و وبسایتی را برای خویش تنظیم کرد‌ه باشد به طبع پس از جست و جو مشتری به سمت حریف شما خواهد رفت شک و تردید نکنید.

بازدید : 1
دوشنبه 8 آذر 1400 زمان : 10:24


جواب به سوالاتی که در موضوع ساخت وب سایت مطرح میگردند، برای دسته طراح، بسیار حساس میباشد چون پباده سازی طراحی سایت در مشهد یک تارنما اینترنتی، و جواب صحیح به اشتباهات و برطرف کردن آنان به عهده مجموعه خالق و طراح است و با این پرسش و پاسخ هاست که مشتری با صداقت مجموعه در گفتار و عملشان آشنا میگردد و هنگامی که به کلام و کار تیم اتکا کرد، فعلا با افتخار پیشنهاد ساخت سایت مشتری پذیرفته می‌شود و در غایت توجه و شغل آن را به اعمال رسانده و آحاد کارایی خویش را کرده تا رضایت صد در صد و بلکه فراتر از آن را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم.

برای شناختن یک تیم ساخت وب سایت کافی میباشد به بخش مثال عمل های آنان محرمانه بزنیم و مثال شغل های آن ها را مراعات کنیم، مطمئنا شما مشتریان رند ترازو توانمندی شرکتهای را با یک نگاه می سنجید. سپس در صدد برمی آیید که با کمپانی متبوع پروژه طراحی وب خویش را آخری نمائید و استارت به ایفا آن فرمایید.

حتی شما مشتریان عزیز می‌توانید پروسه شغل روی پروژه خویش را تا آخرین شدن به طور زمانبندی گردیده از مسئول دارای ربط در کمپانی طراحی وب جویا گردید. وی نیز مکلف میباشد پروژه را تا جایی که پیشرفت کرده به شما اکران دهد و رضایت شما‌را نتایج کند. به‌این شکل شما میتوانید معیار نظم و تخصص آنان را در پروژه های محوله محک بزنید و آنگاه با خاطر شل و سهل، ادامه فعالیت را به آنها واگذار فرمایید و در‌پی بقیه موردها لازم برای کسب و کارتان بروید.

عوارض اهمیت ساخت سایت در یک نگاه
پباده سازی ظواهر یک تارنما میتواند سبب بالابردن ترازو اثرگذاری وب سایت بین مشتریان و مراجعه کنندگان باشد
طرز ایی که برای ساخت سایت در حیث گرفته می گردد بر محبوبیت وب سایت میان موتورهای کاوشگر تاثیر می‌گذارد
منو وب سایت می بایست به طوری باشد که یوزرها برای هر موردی از کاوش فی مابین تولیدات و سرویس ها گرفته تا معامله ، به راحتی و معمولی ترین روش دسترسی داشته باشد.
طراحان وبسایت می بایست بدین نکته اکیدا دقت نمایند که، طراحی وب به طوری باشد که در ذهن مشتری بماند و در مراجعات بعدی نیز به طبع وبسایت آنها گزینه بازدید قرار گیرد.
نکته دیگر که اهمیت متعددی دارااست این میباشد، که مراجعه کننده ، چقدر مجال خویش را در تارنما ما میگذراند.
طراحی وب حرفه‌ای در مشاجره کسب و کار اینترنتی و همینطور دارای شهرت شدن یک مارک برای متاع یا این که سرویس تاثیر بسیار متعددی دارااست.

بازدید : 2
يکشنبه 7 آذر 1400 زمان : 10:34


بعداز یادگیری گویش های آرم گذاری HMTL و CSS شما این قابلیت و امکان را در چنگ دارید طراحی سایت در مشهد تا با صفحه ارایی های اینترنت آشنا گردید. ولی کمتر سایتی به طور ایستا کاربری دارااست؛ چون عده متعددی از یوزرها به وب سایت هایی علاقمند میباشند که تجهیزات مختلفی را در چنگ آن‌ها قرار می‌دهد. پس در‌این بین لهجه جاوا اسکریپت تحت عنوان یک گویش اپلیکیشن نویسی بسیار دوستداشتنی قادر است از طریق های متعدد نرم‌افزار نویسی در طراحی وب پشتیبانی نماید و برای اپلیکیشن نویسی اکثری از نرم افزار های موبایل هم پا، گونه های بازی های کامپیوتری و همینطور نرم افزار های دسکتاپ به شغل گرفته گردد. تا اینجا شما میتوانید یک تارنما را به راحتی پباده سازی فرمایید، ولی در پروسه بعدی جاری ساختن ساخت سایت بایستی زیبایی ظواهر وبسایت را هم در حیث بگیرید.


شایسته ترین طراح وب سایت
یک طراح وبسایت بایستی بتواند یک اینترنت سایتی را بسازد که از هر حیث نیازهای یوزرها را گزینه پردازش خویش قرار دهد. براین اساس برنامه نویس ها وب سایت به دو تیم اساسی تیم بندی میشوند.

-دسته نخستین: برنامه نویس ها سمت استفاده کننده که در طراحی سایت، ظواهر سازی وب سایت را اجرا می‌دهند.

-تیم دوم: برنامه نویس ها سمت سرور که منطق اساسی سایت را اعمال می نمایند.

یادگرفتن مرحله به مرحله طراحی وب با Htmlبخوانید
اما درین دربین یک تیم سو‌مین هم وجود دارااست که فعالیت هر دو مجموعه پیشین را میتواند اعمال دهد و به آن برنامه نویس ها فول استک گفته میگردد.


برای طراحی سایت PHP را فراموش نکنید
در حالتی که می‌خواهید در طراحی وب به طور تخصصی مبادرت نمایید شما می‌توانید با یادگیری لهجه PHP اسکریپت هایی را نگارش نمائید که با یاری آن قابلیت دست یابی به داده ها یوزرها وجود داراست و بعد از پردازش آنها میتوانید به استفاده کننده پس بدهید. بدین ترتیب در پروژه های کلان که طراحی وب در آن‌ها مورد نیاز میباشد استعمال از لهجه اپ نویسی PHP یا این که دیگر گویش های سمت سرور امری بسیار ضروری میباشد. اما دقت داشته باشید که خویش وردپرس با همین گویش اپ نویسی درج شده میباشد. امروزه لهجه های دیگری نظیر ASP نیز وجود دارااست ولی عالی میباشد بدانید گویش PHP سعی بیشتر و انعطاف بالاتری نسبت به ASP از خویش نماد میدهد. درصورتی که میخواهید سطح نرم افزار نویسی را به روش فوق العاده ای حافظه بگیرید به کار گیری از اپلیکیشن نویسی MVC بیشترین مزیت را در چنگ شما قرار میدهد و همینطور امنیت سایت را تا حد دیده گیری ارتقا خواهد بخشید.

بازدید : 2
شنبه 6 آذر 1400 زمان : 10:20


استاتیک: تارنما‌­های استاتیک وب سایت­‌هایی می‌باشند که محتوای آنها تنها یک توشه نوشته می شود و احتیاج به تغییر طراحی سایت در مشهد و تحول خاصی ندارند. از جمله وب سایت­‌های سامانه­‌های دولتی مثل وب سایت سازمان سنجش. و یا این که وبسایت­‌های تک­‌ورقه‌­ای.

داینامیک: تارنما‌های داینامیک تارنما‌هایی هستن که می بایست به طور لحظه‌ای محتوای آنها بروز شودو یا این که ایجاد محتوا داشته باشند و تغییراتی از این قبیل. دست‌کم هر روز یک توشه به تغییر و تحول نیاز دارا‌هستند. مثل وبسایت‌های وبلاگی یا این که فروشگاهی.

سیستم رئیس محتوا یا این که CMS یکی‌از مطرح ترین بخش در نکات طراحی وب که میتواند در طی شما صرفه جویی نماید
خب یک کدام از دیگر از نکات ساخت وب سایت سیستم‌های رئیس محتوا می‌باشند. در یک‌سری سال پیشین بیشتر تارنما‌ها بصورت داینامیک تشکیل شده اند. و بایستی محتوای آنها به طور لحظه‌ای بروزرسانی گردد.

اما در صورتیکه بخواهید از لهجه‌­های نرم‌افزار‌­نویسی و طراحی وب سایت به کارگیری نمائید، این دستور برای شما هم وقت گیر میباشد، هم هزینه‌های متعددی دارااست.

البته سیستم­‌های مدیر محتوا این امور را برای شما خیلی سهل و آسان می‌نمایند. شما با یکسری کلیک معمولی می توانید مطالب خویش را در وب منتشر و بروزرسانی فرمائید. به دنبال ۳ گزینه از شایسته ترین سیستم‌­های مدیر محتوا را به شما معرفی خوا هیم کرد:

وردپرس: یک سیستم رئیس محتوای بدون‌پول میباشد که بیشتراز ۵۵ هزار پلاگین، و بیشتراز ۱ میلیون پوسته فن‌ا‌ی و بدون پول دارااست. و همینطور قابلیت و امکان ایجاد کرد اشکال وبسایت­‌ها مثل وبسایت فروشگاهی، شرکتی، خبری، وبلاگی و همینطور پنل رئیس هم داراست.

جوملا: جوملا یک سیستم رئیس محتواست که مانند وردپرس شغل می نماید. ولی پوسته و پلاگین‌های کمتری نسبت به وردپرس داراست.

بازدید : 3
پنجشنبه 4 آذر 1400 زمان : 10:45


راجع‌به فردی سازی و امنیت، ایجاد کرد نرم افزار حرفه‌ای در سیستم ادله IOS تعیین بهتری میباشد. در‌این سیستم دلیل شما مطلقاً طراحی سایت در مشهد می بایست اپل آیدی خویش را داشته باشید تا بتوانید از سرویس ها کمپانی اپل به کار گیری فرمایید و برای به کار گیری از نرم افزار استور مطلقا می بایست این کد را به همدم پسورد آن وارد کنید. ولی در این مورد سیستم دلیل اندروید کیفیت ذیل تری از خویش علامت داده میباشد و تمامی ی داده های شما‌را بر طبق خدمت جی رغبت که امنیت آن همواره تحت پرسش بوده میباشد؛ مراقبت و محافظت می نماید.

ولی دراین باره نیز می بایست به نقطه ضعف مهم تولید ها اپل اشاره نمود که درصورتی که شما به هر دلیلی اپل آیدی خویش را فراموش نمایید و یا این که آن را گم فرمایید؛ ممکن میباشد هنگامی که دستگاه برای آغاز فعالیت اپل آیدی بخواهد. شما در کل نتوانید از دستگاهتان به کار گیری نمایید.

شما می‌توانید برای داده ها بیشتر راجع‌به تفاوت های اندروید و IOS به نوشته‌ی علمی ی مربوطه رجوع‌نمایید.

اشکال لهجه های نرم افزار نویسی نرم افزار

برای ایجاد کرد نرم افزار ماهر بایستی اشکال گویش های نرم‌افزار نویسی نرم افزار را بلد باشید تا بتوانید برای پلتفرم های متفاوت نرم افزار ایجاد نمائید. امروزه گویش های نرم‌افزار نویسی نرم افزار به طور روز افزون در هم اکنون پرورش می‌باشند. از همین روی ما به شما یکسری گویش نرم‌افزار نویسی اساسی خیس که می قدرت اظهار‌کرد درک کردن آنان برای شما واجب میباشد را شرح دهیم.

بازدید : 6
چهارشنبه 3 آذر 1400 زمان : 11:41


امروزه روشهای طراحی وب مختلفی وجود داراست. به عبارتی‌طور که می دانید اینترنت‌وب سایت‌ها دسته‌ای از طراحی سایت در مشهد صفحه ها دارای ربط باهم می‌باشند که مشتمل بر اشکال متون، تصاویر‌، صوت و ولی، یک ورقه‌‌ی مهم می شوند. هر اینترنت‌وب سایت دارنده یک نشانی URL مجزاست و در یک یا این که یک‌سری سرور، میزبانی می شود. ممکن میباشد شما نیز تمایل به پباده سازی یک اینترنت‌وب سایت برای کسب‌و‌شغل یا این که کمپانی خویش داشته باشید. وقتی‌که از تمایل به اجرا این فعالیت بگیرید می بایست معلوم فرمائید که به چه روشی میخواهید وبسایت شما پباده سازی خواهد شد؟

شاید اولی سؤالی که به ذهنیت شما میرسد این زمینه باشد که چه طریق‌هایی برای ساخت سایت وجود داراست و این طریق‌ها چه فرقی با یکدیگر دارا هستند و بعد از آن با قضیه گزینش مطلوب‌ترین شیوه طراحی وب سایت برای کسب‌و‌فعالیت خویش مواجه میشوید. پس عالی میباشد پیش از هر کاری یه خرده راجع‌به این قضیه مطالعه فرمایید. به‌طور کلی روشهای طراحی وب را می‌قدرت به سه طرز استاتیک، داینامیک و پیکان تقسیم‌بندی کرد. به دنبال به نظارت این نحوه‌ها و مزایا و معایب هر یک میپردازیم. در حالتی‌که شما نیز قصد دارید سایتی پباده سازی فرمایید، توصیه می کنیم این نوشته‌ی‌علمی را تا پایان مطالعه نمائید.

اشکال روشهای ساخت سایت
به عبارتی‌طور که میدانید تعداد کمپانی‌های طراحی وب سایت در مرزوبوم ما بسیار زیاد میباشد و هر کمپانی شیوه مختص خویش را دارااست. گهگاه با مراجعه به این مجموعه‌ها با تنوع بها متعددی روبه‌رو می شوید و شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که انگیزه این تفاوت‌ها چه می باشد. یکی‌از عوارض این تفاوت ارزش‌ها، قادر است روشهای ساخت وب سایت متعدد آن ها باشد. گزینش طریق ساخت سایت مطلوب به نوع کسب‌و‌فعالیت ما بستگی دارااست. برخی از اینترنت‌وبسایت‌ها فقط بهمنظور استحضار‌رسانی می باشند و مخاطب نیازی به عضویت و رابطه با آنها ندارد. در مقابل برخی دیگر بیشتر برای تعامل با یوزرها پباده سازی گردیده‌اند و اعضای وب سایت نقش مهمی در آن اعمال می‌نمایند. از طرف دیگر اینترنت‌وبسایت‌ها در طرز‌ی رئیس محتوای خویش نیز مختلف‌اند. ممکن میباشد یک تارنما محتوای ثابتی داشته باشد یااینکه محتوای آن به‌شکل پویا باشد و به‌طور دایم به‌روزرسانی گردد. به همین خیال و خاطر نحوه ساخت سایت شما می بایست براساس هدف ها و استراتژی‌های اینترنت‌سایتتان مشخص و معلوم گردد. تارنما‌ها را می‌قدرت به یکی سه طرز استاتیک، داینامیک و مکان نما پباده سازی کرد. درپی به نظارت این نحوه‌ها خوا هیم پرداخت.

بازدید : 4
سه شنبه 2 آذر 1400 زمان : 10:11


قدم دوم : یادگیری لهجه CSS
با استعمال از گویش HTML شما صرفا کارکشته به ساختن ساختار و چهارچوب کلی کاغذ اینترنت طراحی سایت در مشهد خواهید بود، البته این مطلقا این صفحه ها ظواهر مخاطب پسندی نخواهند داشت. چون هنگامی که برای ساخت و ساز این صفحه ها اینترنت تنها از گویش HTML استعمال میکنید، دسترسی شما به تعداد محدودی از عنصرها تعریف و تمجید گردیده در گویش HTML محصور می‌گردد. پس نیاز به ابزار و یا این که به عبارت خوب زبانی دیگری خواهید داشت تا ضعف‌های گویش HTML را پوشش دهد. زبانی که به مراد قشنگ سازی و فرم دهی به صفحه ها اینترنت به کارگیری می گردد، CSS اسم داراست.

دو‌مین گام برای هر که قصد دارااست به طراحی وب سایت بپردازد، CSS میباشد. CSS مخفف عبارت Cascading Style Sheets و در معنای “ورقه‌های آبشاری” میباشد. این لهجه مانند HTML یک لهجه علامت‌ گذاری میباشد که اذن میدهد ساختار صفحه های اینترنت را از دکورا سیون عنصرها گرفته تا تغییر‌و تحول رنگ‌بندی و فونت‌ها صورت دهید. به یاری CSS میتوانید خصوصیاتی مثل رنگ‌ها، فونت‌ها، بعد ها، سایزها، طریق چینش عنصرها و غیره را در صفحه ها اینترنت معین نمائید. در صورتی‌که میخواهید با این لهجه کاربردی در دنیای اینترنت بیشتر آشنا گردید، به مطالعه مقاله تحت بپردازید.


قدم سوم : یادگیری گویش جاوا اسکریپت
وقتی که به گویش‌های HTML و CSS مسلط شدید، میتوانید صفحه های اینترنت ایستا (Static) را پباده سازی فرمایید. البته امروزه کمتر سایتی را میتوانید پیدا نمایید که ایستا باشد. چون یوزرها در ادامه وبسایت‌های تعاملی و داینامیک میباشند و دوست دارا‌هستند از تجهیزات متعدد آن ها به کار گیری نمایند. پویا کردن تارنما‌ها شم بهتری از تجربه کاربری را در بازدیدکنندگان و یوزرها تولید می‌نماید.

یکی‌از دوستداشتنی‌ترین گویش‌های نرم‌افزار نویسی که برای پویا کردن وب سایت‌ها به کارگیری می‌گردد، جاوا اسکریپت میباشد. جاوا اسکریپت زبانی سطح بالا، داینامیک، بر پایه ی شی و تفسیری میباشد که از نحوه‌های متعدد نرم افزار نویسی پشتیبانی می‌نماید.

سومی قدم برای تبدیل شدن به یک طراح اینترنت، یادگیری و اشراف بر لهجه جاوا اسکریپت میباشد. این گویش از دید محبوبیت و کاربرد رویش بسیار بالایی داراست و از آن می‌قدرت برای اپلیکیشن نویسی سمت سرور (Server Side)، نرم افزار‌های گوشی، بازی و نرم افزار‌های دسکتاپ به کار گرفت. به این ترتیب می‌اقتدار چنین برداشت کرد که گویش نرم‌افزار نویسی جاوا اسکریپت ، یک لهجه تمامی رشته رقیب میباشد.

عمل با جاوا اسکریپت بسیار شیرین میباشد، ولی لذت شغل با آن را هنگامی فهم و شعور می کنید که از Library‌های این گویش مثل Jquery یا این که React.js به کارگیری نمائید. شما میتوانید در مقاله تحت داده ها بیشتری را در خصوص این گویش نرم افزار نویسی به دست آورید.

بازدید : 5
يکشنبه 30 آبان 1400 زمان : 10:56


برای طراحی وب سایت به نحوه استاتیک شما می بایست سورس کد HTML خویش را ایفا نمائید؛ ولی، به طریق‌های متعدد طراحی سایت در مشهد میتوانید این کد را تولید نمایید. یکی روشهای ساخت سایت استاتیک، کدنویسی و پیاده‌سازی بدون واسطه کدهای HTML میباشد. به عبارتی‌طور که گفته شد این کدها را می‌قدرت در یک اطراف بی آلایش‌ی Notepad ویندوز نیز نوشت؛ البته، عالی میباشد برای در دست گرفتن عالی کدها از ویرایشگرهای کد نظیر Bluefish یا این که Dreamweaver مصرف شود. ابزار دیگری که می‌قدرت برای کدنویسی HTML به‌عمل موفقیت، Microsoft Front Page میباشد. این اپ، چند کدهای فراهم داراست که میتوانید در پباده سازی صفحه ها از آنان به کارگیری فرمایید. همینطور قابلیت اتصال بی واسطه به برگه‌‌ی روی وب سایت و انجام تغییرات به‌شکل آنلاین را برای شما مهیا می‌نماید. طرز دیگر ساخت وب سایت استاتیک، استعمال از پوسته‌های HTML فراهم‌ی جانور در بازار میباشد. مزیت این طرز این میباشد که می‌اقتدار قالبی متناسب با تارنما گزینش کرد. پوسته‌های وب سایت متعددی برای اشکال وب سایت‌ها در وب جان دار میباشد که شما می توانید از آنها به کار گیری نمائید؛ ولی، بایستی اعتنا نمایید که درین شیوه نیز شما نیاز به علم اپلیکیشن نویسی HTML و CSS خواهید داشت تا بتوانید تغییرات موردنیاز را در کد اجرا فرمائید.

ساخت وب سایت داینامیک‌(‌پویا‌)
یکی‌از دیگر از روشهای طراحی وب، پباده سازی داینامیک میباشد که بعداز روی فعالیت وارد شدن سیستم مدیر محتوا (CMS) این شیوه نیز پدیدآمد. وب سایت‌های داینامیک، براساس نیاز مشتری پباده سازی می گردند و برخلاف تارنما‌های استاتیک به‌راحتی به وسیله مدیریت وب سایت تغییرپذیر میباشند. مدیران این نوع وبسایت‌ها سوای نیاز به داشتن علم فنی، از روش پنل رئیس محتوا، به‌طور مداوم داده ها و محتوای وب سایت را تغییر‌و تحول می دهند. این دستور سبب ساز گردیده که محبوبیت وبسایت‌های داینامیک روز‌به‌روز بیشتر خواهد شد. قابل ذکر میباشد که پباده سازی این نوع اینترنت‌‌وبسایت نیاز به علم بالایی دارااست و کمپانی‌های طراحی وب سایت حرفه ای، در بهبود این طریق پباده سازی و ساخت تارنما‌های استفاده کننده محور، با یکدیگر در رقابت می باشند. وبسایت‌های پویا، علاوه‌بر اپ‌نویسی سمت استفاده کننده، یک بخش اپلیکیشن نویسی سمت سرور و مقر داده نیز دارا هستند. در اپلیکیشن نویسی سمت سرور معمولا از PHP، ASP یا این که جاوا اسکریپت به کار گیری میشود. این نوع وب سایت تعاملی میباشد و استفاده کننده می تواند در قسمت‌های گوناگون وبسایت عملیاتی ایفا دهد. ذخیره‌ی داده ها و پردازش عملیات درین نوع وب سایت، در جهت سرور انجام یافته و حاصل در پوسته چندین صفحه ها HTML به استفاده کننده اکران داده میشود.

بازدید : 4
شنبه 29 آبان 1400 زمان : 10:57


وظایف یک طراح وب سایت به‌این بستگی دارااست که مسئولیت پباده سازی و تشکیل داد کدام بخش وب سایت را طراحی سایت در مشهد بر عهده داراست. برای فعال‌سازی یک وب سایت حرفه ای، به دو دسته یا این که دو فرد نیاز میباشد. یک دسته برای پباده سازی صورت و ظواهر وب سایت و یک گروه برای پباده سازی کدهای سرور و کدهایی که برای یوزرها قابل روءیت نیستند.

اشکال ساخت سایت
در بخش پیشین با مضمون‌ Frontend (فرانت‌اند) و Backend (بک‌اند) وبسایت آشنا شدیم. اینک به ارزیابی گونه های ساخت وب سایت می پردازیم.

وب سایت‌ها به دو گروه کلی ایستاتیک (Static Website) و دینامیک (Dynamic Website) تقسیم میشوند.

در تارنما‌های ایستاتیک یا این که ایستا: صرفا نصیب فرانت‌اند اعمال می گردد، یعنی مطالب و محتویات وبسایت صرفا یک توشه توده‌آوری گردیده و هریک از صفحه ها وبسایت، جدا پباده سازی و لود میگردند. درین تارنما‌ها هرگونه تغییر تحول بایستی بوسیله طراح و دارای تخصص وبسایت صورت پذیرد. از این سبک معمولا برای طراحی سایت‌های معرفی (که تا دوران‌ها محتوای آن تغییر‌و تحول نمی‌نماید) به کار گیری می‌گردد.
وبسایت دینامیک یا این که پویا: در پباده سازی این وب سایت‌ها هر دو نصیب فرانت‌اند و بک‌اند اپ‌نویسی میشوند. تارنما‌های پویا نیاز به تغییر‌و تحول مداوم محتوا دارا هستند و باتوجه به کاربرد وب سایت، پباده سازی گردیده و توسعه و گسترش پیدا می‌نمایند. در وب سایت‌های داینامیک اپ‌نویس بک‌اند، وظیفه پویا‌سازی اینترنت‌وبسایت را بر عهده دارااست و بایستی اسکریپتی را پباده سازی نماید که وبسایت به‌طور بی نقص پویا باشد.
ولی آنچه در پی به آن میپردازیم، چک این مسئله میباشد که به‌طور کلی « ساخت وب سایت‌ به چه دردی میخورد و مقصود از پباده سازی آن چه میتواند باشد؟»

در دنیای امروز نسبتاً برای هر مقصود، یک وبسایت پباده سازی میگردد تا به‌تیتر مقر اگاهی‌رسانی‌، فروش و… گزینه به کارگیری قرار گیرد. برنده‌ترین این وبسایت‌ها آن‌هایی میباشند که اصول پباده سازی و باصرفه‌سازی تارنما را به‌صدق رعایت کرده‌اند تا محتوا را به مخاطبان خویش اکران دهند. پباده سازی و ایجاد کرد یک اینترنت‌تارنما کارآمد و پیروز، این قابلیت و امکان را مهیا می‌نماید که در کمترین فرصت، جدیدترین تولیدات به‌یار ویژگی ها بدون نقص آن‌، در چنگ مخاطبان قرار گیرد، این مسئله، رویش مشتریان و ارتقا فایده شغل اقتصادی را در‌پی خواهد داشت.

تعداد صفحات : 12

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 300
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 23
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 49
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 247
 • بازدید ماه : 146
 • بازدید سال : 7108
 • بازدید کلی : 9503
 • کدهای اختصاصی